Вєрка Сердючка позеленіла

16 лютого 2006, 17:41

Андрій Данилко, Марійка Бурмака та Ірина Білик підтримують Партію Зелених. У четвер співаки прийшли в центральний офіс партії.

Як заявив Андрій Данилко (відомий у народі як Вєрка Сердючка), артисти вирушать у тур з "зеленими" щоб підтримати акцію ПЗУ "Зелена стрічка".


"Ми не збираємось мовчати! Ми прийшли сюди, до зелених, прийшли, щоб висловити свою позицію проти ввозу ядерних відходів в Україну!", - сказала Сердючка.

"Ми чули, що в Україну збираються везти ядерне сміття з усього світу. Це жах!.. Обуренню немає меж!.. Ми з мамусею всю ніч плакали... "

"Зелені справді борються з ядерною заразою!.. І ми включаємося в цю боротьбу!.. У нас весь колектив уже зелений... Ірочка Білик - із зеленими очима... Наша "квіточка" Марійка Бурмака теж... Ми проїдемо по всіх містах - і вся Україна стане зеленою!.. Отоді усі будуть посміхатися!", - заявила Сердючка.

Співаки переконують, що підтримують партію не за гроші, а виключно через свої політичні вподобання.

Так, Вєрка Сердючка в інтерв'ю каналу НТН заявила: "З такими гонорарами, як мені приписують, я б могла Партію Регіонів субсидувати".

А на запитання журналістів, про рішення піти в політику, Сердючка відповіла:

"Це не політика, це просто життя! Я взагалі глузую з двох телепередач – "Криве дзеркало" і "Політична реклама"... Ми не за політику, ми за чисту екологію, за те, щоб можна було народжувати здорових дітей!.. Голосувати буду за зелених, тому що вони саме за це боряться!", - додала Сердючка.

фото Сергія Давидкова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів