Пригоди Тимошенко у Лондоні та Брюсселі

4 лютого 2006, 19:15

Протягом першого тижня лютого Юлія Тимошенко поїхала розвіятися до Європи на два дні, які вона провела у Брюсселі та Лондоні. В штабі Тимошенко запевняють, що вона не ходила по магазинам і не зустрічалася з Березовським.

З України Тимошенко відбула чартерним літаком. Її супроводжували радник з європейських питань Григорій Немиря та депутат Богдан Губський, який і міг бути спонсором її недешевого авіапереліту.

На всі зустрічі Тимошенко приходила в улюбленому одязі від французького бренду "Луї Віттон".

Її графік був напружений - у перший день Тимошенко виступила перед членами комітету Європарламенту з питань співробітництва Україна-ЄС. Під вечір відбулася її зустріч з одним із миротворців помаранчевої революції, верховним комісаром ЄС Хав'єром Соланою.


У кулуарах Європарламенту Тимошенко швидко поділилася революційним досвідом з кандидатом у президенти Білорусії від антилукашенківської опозиції Олександром Мілінкевичем.

У Лондоні, де свого часу жили донька і чоловік Тимошенко, вона виступила в Лондоні на круглому столі у Chatham House (більш відомому як Королівський інститут міжнародних відносин).

Наостанок же Тимошенко зустрілася з міністром Великобританії у справах Європи, членом Європарламенту Дугласом Александером.

Всі фото - Олександра Прокопенка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів