Сумська плакала на сцені, а у Тіни Кароль зажувало фонограму

24 жовтня 2007, 18:27

У вівторок українська гламурна тусовка отримала шанс вкотре поблищати перед фото- та телекамерами. Один з жіночих глянцевих журналів запросив зірок на вручення чергової премії. Цього разу нагороджували відомі сімейні пари за те, що вони терплять одне одного енну кількість років і разом досягають успіхів у кар’єрі.

Вечір у Жовтневому палаці вкотре підтвердив, що в Україні премій стає все більше, а зірок - все менше. З дванадцяти пар-номінантів на премію "Срібне яблуко" до концертної зали дошкандибало лише шість повних і дві "половинки".

"Вніманіє, я вихожу". Січкар весь вечір не випускала з рук ляльку Ващука. Поки чоловік грав у футбол, його дружина змагалася за "Срібне яблуко"

Ведучі Маша Єфросініна і Юрій Горбунов те й робили, що виправдовувались за високих гостей, чому ті проміняли свої миті слави на буденні справи.


Перед проходженням червоною доріжкою зірки заходили у Жовтневий палац через чорний хід, перевдягалися, а потім на одній і тій самій машині всіх по черзі підвозили до входу

Так, виявилося, що Лілія Подкопаєва ніяк не може вирватися з репетицій "Танців з зірками", а її чоловік Тимофій – відірватися від бізнес-справ; танцівники Вадим Писарєв та Інна Дорофеєва доглядають 5-місячну дитину, а Володимир та Олена Зеленські – на записі концерту "Вечірнього кварталу".

Гришко замість дружини привів якусь кралю

Серед номінантів премії також були Володимир і Тетяна Гришки, Ігор та Олександра Кондратюки, Анатолій та Анастасія Матешки, Дмитро та Євгенія Гапчинські, Остап та Ірина Ступки, Володимир та Лариса Горянські.

Номінанти Горянські так і не перетворилися на переможців

Проте якщо номінантів сімейної нагороди на сцені було мало, то естрадних зірок – хоч греблю гати. Виконавці продемонстрували, як вони вміють чудово... рухатись під фонограму.

Сумські прийшли з маленькою донькою, яка, на відміну від батьків, не любить фотографуватися

Хоча акція і справді передбачала запис телеверсії концерту, що вимагає у першу чергу ідеальної картинки, все ж на обличчях присутніх читалося розчарування. Це й не дивно. Поряд з номінантами та високими гостями сиділи прості люди, які купували квитки з надією послухати зірок наживо.

Поки Січкар розповідає, за що вона полюбила Ващука, Маша Єфросініна розпочала блискучий "флеш-моб"

Найбільше від фонограми постраждала Тіна Кароль. Саме під час виступу співачки "фанєру", за законом підлості, зажувало. Вийшло досить кумедно. Тіна кілька разів заспівала "Люблю его, его, его", потім відвернулася, засміялася, а потім... Зал вибухнув від сміху і оплесків.

Ще одна "блестящая". Ані Лорак

Щоправда, Тіна гідно вийшла з незручного становища. На її обличчі відобразилася вся буря емоцій, яка, мабуть, у ту мить вирувала всередині, і яку вона пообіцяла вилити на звукорежесера.

Здається, у групі "Арктика" процвітає дєдовщина. "Пригнись, мала, мене не видно"

"А тепер працюємо нашими зірковими попами"

Проте за кілька секунд співачка зізналася: "З дитинства ненавиджу співати під фонограму", а потім сказала, що не піде зі сцени, поки не потішить присутніх своїм живим співом.

У Тіни "зажувало" фонограму

В результаті Кароль виконала один куплет з мелодійної пісні "Ой, верше, мій, верше", після чого зал аплодував стоячи.

Кондратюки пояснюють, у чому секрет сімейного щастя

Фантасти Дьяченки

Ступка показує, хто в домі господар

Гапчинські

Усі інші зірки слухняно відкривали рота під непошкоджену фонограму і просто сяяли у прямому сенсі цього слова. Здавалося, вони вирішили влаштувати флеш-моб. Кожен другий виконавець виходив на сцену у вбранні зі срібних блисток – білих або чорних.

Козловський стрибав зі шпагою у руці

У Нєдєльської ногу звело?

Зірки чергувалися з номінантами, більшість з яких замінювались їхніми екранними відображеннями. Фіналом акції став момент, коли ведучі, за всіма законами жанру, відкрили заповітний конверт.

"НеАнгели" здивували мінімальною оголеністю

Вінницька начепила на себе кілограм шпильок

"Срібне Яблуко", як завірили організатори, дісталося тим, за кого голосували читачі журналу. Улюбленцями українських жінок виявилися Ольга Сумська та Віталій Борисюк.

"Алібі" теж вирішили блиснути... костюмами

Пономарьов знову звспівав сумних пісень

Вийшовши на сцену, Сумська продемонструвала свою акторську майстерність. Вона плакала, виразно, по-театральному, витираючи сльози щастя.

Борисюк згадав весілля

Правда, про те, що переможцями премії виявляться саме Сумська і Борисюк, було відомо одразу. По-перше, вони – одні з не багатьох, хто взагалі прийшов за премією. По-друге, після нагородження зіркова пара заспівала пісню, фонограма якої абсолютно випадково знайшлася у звукорежисерів.

Мала нарешті забула про фотокамери і взялася за яблучко

А на виході з зали на гостей вже чекав "гарячий" випуск журналу з Борисюком і Сумською на обкладинці. У ньому їхня пара вже названа переможницею проекту...

Фото Артема Жавроцького

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів