Геній сучасності тусувався з бютівцями

28 листопада 2007, 13:47

У вівторок ввечері БЮТ не лише святкував день народження своєї лідерки Юлії Тимошенко. Дехто з представників "сердечників" та їхніх однодумців засвітився на фоні картин оголеної натури, щоправда у "художньому аранжуванні".

Так, бютівець Михайло Поживанов взяв участь у відкритті виставки художників Григор'єва та Зарецького в одному з центральних музеїв столиці.

Бютівець Михайло Поживанов допоміг відкривати художню виставку

Ще один соратник Юлії Тимошенко Олександр Бригінець також задумливо ходив коридорами музею, час від часу спілкуючись із кимось з присутніх.

Олександр Бригінець, коли не спілкувався, замріяно плив кулуарами експозиції

Насправді заявлених VIP-ів було чимало, але оскільки ані Катерина Ющенко, ані Арсеній Яценюк, ані Анатолій Гриценко, ані обіцяні представники шоу-бізнесу не з‘явилися, довелося тішитися товариством присутніх громадян.


До Бригінця невдовзі, до речі, долучилася його дама - Анжеліка Рудницька. Артистка продовжила запрошувати людей на свою виставку, яка відбудеться незабаром.

Анжеліка Рудницька готує публіку для себе

А трохи раніше Рудницька розповіла ТаблоIDу, що майже місяць була за кордоном, зокрема у Єгипті. Готовий у Анжеліки новий франкомовний альбом. Тож шанувальникам творчості артистки романтики вистачить.

Завітав на виставку до своїх колег і художник Іван Марчук. Він нещодавно опинився у сотні геніїв сучасності за версією британського "The Daily Telegraph".

Геній сучасності за версією "The Daily Telegraph" Іван Марчук теж зазирнув на виставку

Роботи ж виставки особливою епатажністю в очі не кидалися: спокійні пейзажі Григор‘єва та трохи більш замислуваті образи Зарецького.

Найбільш відвертими на експозиції були кілька полотен Зарецького, зокрема "Земля і Небо"...

...а також "РУХ"

Цнотливе українське "Побачення" по Зарецькому

І спокійна тиха вода від Григор‘єва. "Роздуми"

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів