"Королеву України 2007" "зробили" вручну

30 листопада 2007, 21:47

Рано вранці у п‘ятницю полетіла на чужину далеку чи то українка, чи то вірменка Марія Черкунова. Дівчина набралася сил і одягу і рушила виборювати титул "Queen of the World".


Три тижні готувалася студентка-першокурсниця до "королівських" змагань. В результаті - прихопила Черкунова із собою кілька суконь і особливі чобітки.

Допомагала збирати 17-річну панянку київський дизайнер Оксана Полонець. Так, на "Королеву світу" Маші спакували котейльні та вечірні сукні.

Серед них - ексклюзивне плаття для фінального виходу з золотавого шовку і гіпюру з набивними квітами, з перлами і стразами Svarovski.

Національний костюм оформлений ручним розписом тканини за спеціальною технологією художником Людмилою Обухевич. А штучні квіти - також виконані вручну дизайнером Інною Баєвою.

І в довершення костюма для Маші були ексклюзивно виготовлені червоні шкіряні чобітки з художньо розписаною підошвою.

"Сподіваюся на успішний виступ і гарний результат", - сказала перед відльотом Черкунова.

Вона, між іншим, спробує спілкуватися на конкурсі краси англійською, японською та корейською мовами. Адже дівчина вчиться у мовному вузі - от і практика комунікативна буде.

Тож протягом 11 днів у Німеччині та 7 днів в Австрії Черкунова буде "битися" з іншими місками.

А вже за два тижні, 15 грудня, у популярному австрійському гірськолижному курорті Ішгль відбудеться фінал "Queen of the World 2007".

За матеріалами прес-служби Національного комітету "Королева Світу - Україна 2007"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів