Депутата Ради послали в "Армію", а у Лорак - троє дітей

4 грудня 2007, 12:13

"Наша служба и опасна и трудна, и на первый взгляд как будто не видна..." Однак службу українських зірок, тим більше з депутатськими значками важко не помітити.

Тим більше якщо йдеться про Святослава Вакарчука, компанію якому склала екс-депутатка Руслана.

Протягом осені по Україні тривали зйомки фактично першого українського кіномюзиклу на військово-патріотичну тему. І 6-го грудня, у День Збройних сил України, вітчизняних зірок можна буде побачити зі зброєю, на танках... одним словом в армії.


Загалом участь у зйомках "Зірок в армії" взяли 12 селебрітіз вітчизняної сцени. Практично усі вони у мюзиклі виконують свої нові, спеціально з нагоди написані пісні. Окрім того, всі вони морально і на практиці готувалися до своєї "армії".

Руслана пішла у мілітарі

Так, Руслана майже три місяці подорожувала Україною, заглиблювалася в армійські тонкощі. Звісно, адже на екрані Руслані доведеться визволяти якийсь стратегічний об'єкт, захоплений терористами. Співачку засилають на бойове завдання разом із загоном спецпризначення.

Сучасні амазонки ходять не з луками, а з автоматами

Захотілося "пограти в армію" і солісту "Океану Ельзи". Хоча про неї він таки дещо знає: Вакарчук виступав і в Косово перед миротворцями, і в інших українських військових частинах.

"Океан Ельзи" пішов в "армію" гуртом

"Мені захотілося уявити абсолютно життєву ситуацію, коли молодий хлопець пише листа додому своїй мамі. Отак і народилася моя пісня...", - каже Вакарчук.

Листа мамі писали теж гуртом

Між іншим, мамою солдата відчує себе поп-діва української естради Таїсія Повалій. Ганяти по полігонах співачку не стали, проте зворушливу пісню в дусі "а мати чекає на солдата" золотий голос України виконає.

А Таїсія Повалій сумує за своїм солдатом

Так само стала матір‘ю та ще й офіцерською дружиною і Ані Лорак, на її плечах - троє дітей.

У Ані Лорак, виявляється, троє дітей

У той же час, співачка і телеведуча Тіна Кароль займеться солдатською фізпідготовкою. "Її частину" мюзиклу знімали на полігоні в Житомирі, інструктор з фізпідготовки Кароль муштрувала солдатів.

Козловського посадили на танк

А от Віталію Козловському довелося мати справу із танками. Цього "офігєнного чувака" знімали у танковій частині "Десна" під Києвом.

Танкіст Козловський і Ко

Кліп на давню козацьку пісню Mad Heads XL знімали на військово-морській базі Збройних сил України в Севастополі. Причому безпосередньо на військовому кораблі, котрий затесався у бухті серед інших військових суден.

Mad Heads XL "захопили" військово-морську базу Збройних сил

А Наталю Валевська, як вже писав ТаблоID, запустили у повітря у Василькові.

Валевську відправили у небо

У цей же час учасники "ТНМК" подалися в десантники і постануть у вигляді "лісових чудовиськ". Їхні зйомки проходили у спецназівській частині біля Хмельницького.

Валевська командує жіночою ротою

Більш спокійними були умови зйомок кліпу Пономарьова. Олександр свою офіцерську пісню виконав у перейменованому на київське училище імені Богуна Суворівському.

А останнім номером мюзиклу стане "Присяга". Від кого, кому і на що - можна буде подивитися вже незабаром.

За матеріалами "Дзеркала тижня". Фото надані прес-службою "1+1" та прес-службою Наталії Валевської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів