"Королева України" стала героїнею німецького ТV

7 грудня 2007, 12:59

Тиждень тому в Німеччині стартував міжнародний конкурс "Queen of the World 2007". Українська учасниця приєдналася до десятків іноземних місок, готових "рвати кігті" заради "королівської" корони.

До речі, за цей час Марія Черкунова встигла стати героїнею німецької телепередачі. Щоправда, разом з іншими учасницями конкурсу.

"Віце-Королева України 2007" Марія Черкунова вже засвітилися на німецькому телебаченні

Так, у перші ж дні конкурсантки одержали запрошення на участь у популярному в Німеччині шоу "TV Total".

До того гостями німецького TV-блокбастеру були такі зірки як співачка Кайлі Міноуг, група "U2", гонщик Ральф Шумахер, боксери брати Клички, легендарні "Scorpions", запальна Шакіра та багато інших.


Українська "королева" Марія засвітилася у німецькому супер-шоу

Щодня міски різних країн світу відвідують якісь екскурсії, офіційні прийоми, прес-конференції і фотосесії. А наприкінці кожного насиченого дня перед конкурсантками відкривають двері кращі ресторани, клуби і дискотеки Німеччини.

Щодня конкурсанток перевозять з екскурсій на прес-концеренції і т.д.

Та найбільше зараз красуні чекають відвідання Різдвяного ярмарку - найпопулярнішої події для європейців у передноворічні дні.

Попереду ж - другий етап конкурсу "Королева Світу 2007". Він почнеться 11-го грудня в Австрії.

Українська "королева" у задньому ряду

Крім відпочинку, екскурсій і катання на лижах на престижному зимовому курорті Ішгль, конкурсанток очікують прес-конференції, різдвяні бали та репетиції до фіналу. Саме там Черкунова вперше спробує себе і в гірськолижному спорті.

За матеріалами прес-служби Національного комітету "Корольова Світу - Україна 2007" і "Queen of the World"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів