Катерина Ющенко і дочка Кучми на дискотеці

15 грудня 2007, 17:22

Коли цього тижня президент Віктор Ющенко закликав український бізнес і владу до участі у благодійництві, захід у пресі висвітлювався частково. Якщо фоторяд до частини з зустрічі-ланчу із представниками влади та великого бізнесу був представлений, ніхто не бачив, що діялося наступного дня.

А наступного дня після розмови про підтримку багатодітних родин і акцію "Зігрій любов'ю дитину" була "дискотека". ТаблоIDу вдалося розкопати фото з закритої вечірки.

В одному із дорогих готелів у центрі Києва у середу зібралися святкувати День Благодійництва українські бізнесмени й політики.

Про те, що таке свято запроваджене на державному рівні, повідомила присутніх перша леді Катерина Ющенко.


Меценати і благодійники у своєму вузькому колі кулуарно спілкувалися, слухали "Пікардійську терію", Олександра Пономарьова та Ігоря Демаріна. І навіть танцювали. Розійшлися далеко за північ і вирішили збиратися частіше.

Балога, Ахметов, Катерина і Віктор Ющенки, Ніна Матвієнко та Пінчук про дітей і благодійність розмовляли за ланчем

Про таких от маленьких крихіток, яким потрібна турбота й увага

Віра Іванівна готова конспектувати навіть за сервірованим столом

А Леонід Черновецький, схоже, все ще у роздумах про рівновагу

Сергій Тігіпко - весь увага

І мільйонер Лев Парцхаладзе налаштувався на режим прийому інформації

Харес Юсеф та Рінат Ахметов отримали презенти з рук симпатичних діток. А Євген Червоненко задоволено потирав черевце

Наступного ж дня на закритій вечірці благодійників голова наглядової ради фонду "Україна 3000" Катерина Ющенко виголошувала тост і передавала вітання від чоловіка

Хоча Віктор Ющенко на "дискотеку" не завітав, кавалерів першій леді вистачало. Головний кардіохірург Мінохорони здоров'я Ілля Ємець запросив президентську дружину. На задньому плані на фото - Ігор Дріжчаний та Віктор Пінчук з дружиною

Потанцювала пані Катерина і з партнером свого фонду Петром Багрієм

Жвавому Віктору Пінчуку однієї дружини для танців мало. От він і намагався наздогнати головного неонатолога України Єлизавету Шунько

Проте про підтримання сімейної ідилії також не забував. Подружжя Пінчуків розважалося під живий спів "Пікардійської терції"

Напевне, засновник Благодійного Фонду "Здоров‘я нації" Борис Литовський, танцюючи з дружиною, обдумував плани своєї благочинної діяльності. На його рахунку вже купівля щойнайменше двох лотів аукціону від "Антисніду"

Фото Михайла Марківа, прес-служби президента, фото "ИнтерМедиаКонсалтинг"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів