Українка стала першою віце-королевою

17 грудня 2007, 12:26

Титул "Перша віце-королева Світу-2007" 15 грудня отримала українка Марія Черкунова. Цього дня на австрійському гірськолижному курорті Ішгль королев було сила силенна.

Так, титул "Королева Світу - 2007" було присуджено Флоріні Курелеа з Румунії. А до королівського топ-5 також увійшли представниці Сербії, Хорватії і Австралії.

Марія Черкунова (друга ліворуч) стала "Першою віце-королевою Світу-2007". Титул "Королеви Світу" взяла румунка (друга праворуч)


Усім дамам, у тому числі й нашій вітчизняній вручили по короні. Але цій урочистій процедурі передувало тригодинне шоу.

Австралійська "королева" і українська

Программа фінального вечора складалася з виходів місок у національних костюмах, вечірніх сукнях, купальниках, інтерв`ю для Топ-10 та урочистої церемонії коронації.

Відбирало найкращих компетентне журі з 19 представників країн світу.

Між іншим, вихід українки в національному костюмі з ручною вишивкою і розписом в українському стилі публіка зустріла особливими оваціями.

А корону на голову Черкуновій вдягала переможниця минулого року Ліззет Гарсія з Куби.

Сама ж Черкунова зізналася, що "не чекала такого високого результату в конкурсі"

У той же час у понеділок, 17 грудня інтернет охопив скандал, пов'язаний із колишнім ліцензійним директором конкурсу "Королева Світу" Корнелією Зюсс. Цю даму було арештовано за потурання проституції та сутенерству.

Однак, як повідомили ТаблоIDу у прес-службі конкурсу "Королева Світу-Україна", Зюсс близько місяця не працює в конкурсі, щоправда з невідомих причин. А наразі директором "Королеви Світу" є Ерік Рейндл. І хоча Корнелія Зюсс протягом певного часу мала відношення до міжнародного конкурсу, у потуранні проституції була замішана її агенція моделей, а не конкурс "Королева Світу".

За матеріалами прес-служби Національного комітету "Королева Світу - Україна"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів