Аріна Домскі і Паперник шукають кохання

25 грудня 2007, 13:17

Залишивши українську "Фабрику Зірок" першою, життєрадісна білявка Аріна Домскі вирішила довго не сумувати і довести всім, що вона перша завжди й у всьому.

Саме тому позаминулої суботи Аріна першою з усіх фабрикантів відзняла своє відео - вже друге. Режисером кліпу молодої співачки знову став відомий український кліпмейкер і режисер Максим Паперник.

Аріна Домскі колись тільки мріяла працювати з Максом Паперником. Мріяла - має: ці двоє відзняли вже другий кліп

Пісню "Невозможно", на яку було відзнято кліп, написав не менш відомий поет і композитор Артур Железняк. До речі, саме цю композицію Домскі виконала на гала-концерті "Фабрики Зірок".

Аріна у пісні Артура Железняка розкаже про кохання до... манекена

Знімальна група на чолі з режисером почала роботу о 6-ій годині ранку. Може, тому Аріна з‘явилася на знімальному майданчику із запізненням.


Затримка на цілу годину змусила режисера понервувати. Але декілька хвилин приємного спілкування - і у Паперника на обличчі широка посмішка. Хоча, як виявилося, потому сміявся він недовго. Зйомки виявилися дуже важкими і затягнулися аж до 7-ої ранку наступного дня.

Зйомки виявилися складними

За традицією розбита тарілка на щастя. Аріна в кадрі, довгі білі коси, яскравий макіяж і плащ на голе тіло. На вулиці -7 за Цельсієм.

А плащ Аріні довелося вдягати на голе тіло

Спочатку дівчину поливали дощем, потім посипали снігом. З кожним дублем одяг ставав все більш мокрим. Періодично, після декількох дублів Аріну повністю роздягали, кутали в ковдру, напували чаєм, а одяг і туфельки сушили фенами.

Домскі і дощем заливали, і снігом присипали, і по вулиці водили

За сюжетом кліп - суцільна романтика і передбачає розкриття всього внутрішнього світу людини, яка шукає своє кохання.

Так, у пошуках свого ідеального чоловіка, Аріна Домскі самотньо блукає по великому, холодному й залитому дощем місту.

А все через примарного манекена, у якого закохалася дівчина

Випадково проходячи повз вітрину з манекенами, в одному з них Домскі бачить той образ ідеального чоловіка, який вона собі намалювала.

Кожна зустріч з ніби живим манекеном приносить їй багато радості. Аріна весь час співає йому про свої почуття.

І в решті-решт, після довгих блукань, під Новий рік, у холодий сніговий вечір, коли у неї вже не залишалось сил бути одинокою... А далі все побачите на екранах.

А що сталося з героїнею під самісінький Новий рік - можна буде побачити вже по ТБ

Як сказала сама артистка, розв‘язка історії буде несподіваною. Тож Аріна бажає всім дочекатися виходу кліпу на екрани і пообіцяла, що все буде дуже цікаво. І ще попросила не порівнювати її ні з ким з нині існуючих українських співачок.

До речі, Аріні не подобається, коли її з кимось порівнюють

А по закінченню зйомок Макс Паперник сказав свою крилату фразу: "Всем спасибо, полное Г...". Але потім, розсміявшись, обійняв Аріну та зізнався: "Я так старався тільки заради тебе".

А Максим Паперник зізнався, що старався тільки заради Домскі

За матеріалами прес-служби Аріни Домскі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів