"Наше різдво": Ющенки, Богатирьова, Віра Іванівна і "Мертвий півень"

13 січня 2008, 13:50

Після переходу до "помаранчевого" табору, крім політичного, Раїса Богатирьова мала б відчути ще й культурний шок.

Якщо ще півроку тому на передвиборчому концерті Партії регіонів у Палаці спорту Богатирьова слухала пісні на кшталт "Полюби меня такой" у виконанні Наталі Могилевської, то тепер на тому ж концертному майданчику Богатирьова підспівувала різдвяні "Спи Ісусе, спи" і "Нова радість стала" від Тараса Чубая та Піккардійської терції.

Проте у п'ятницю Раїсі Василівні, яка разом з президентською сім'єю завітала на концерт "Наше різдво", було чим пишатися - дві з половиною години колядок були сприйняті нею на "ура".

Льодове шоу у Палаці спорту

Віктор Ющенко прийшов на другий день "Нашого різдва" разом з усією родиною - дружиною Катериною, молодшими доньками Христинкою та Софійкою та сином Тарасиком. Старша донька президента Віталіна прийшла на концерт разом зі своїм чоловіком.


У ролі чорта був Остап Ступка

У ролі ангела - Сашко Положинський

Поряд з президентською родиною розмістилося подружжя спікера Арсенія Яценюка. Ця сімейна пара, мабуть, була найстриманішою. Під час усього концерту Яценюків, здається, не "зачепили" ні бас-гітари Чубая і Скрипки, ні акапельний спів "Піккардійської терції".

Ющенко прийшов з усією родиною: дружиною Катериною, доньками Віталіною, Софійкою, Христинкою і сином Тарасиком

Ющенко вдягає на Тарасика кожушок - щоб не змерз

Зате найемоційніше під час концерту поводилася Віра Іванівна Ульянченко, яка прийшла разом з чоловіком. Вона постійно підспівувала і навіть підтанцьовувала, крутячись на своєму місці.

Ось, як спостерігала за концертом президентська родина

Поряд з Ющенками сиділи Яценюки. Проте вони були менш активними

А от Віру Іванівну "порвало" на самому початку. Завдяки їй з обличчя Богатирьової теж не сходила посмішка

Вже на початку концерту "драйвом" Віри Іванівни запалилася Богатирьова, яка сиділа між подружжями Яценюків і Ульянченків. Жінок поєднав спів гурту... "Мертвий півень". Коли зі сцени пролунало "Гуцулка Ксеня", Віра Іванівна і Богатирьова почали підспівувати, похитуючись з боку в бік.

Подружжя Огризків поряд з подружжям Вовкунів

Міністр молоді і спорту Павленко переживає, ніби на футболі. А от Оніщук був менш емоційним

Подружжя Князевичів (зліва) поряд з подружжям Проданів (справа)

Не менш активною була і Катерина Ющенко, яку явно запалювали рок-вибрики Скрипки. А от Ющенко почав співати лише під час останньої пісні. "Нова Радість стала" стоячи співав увесь Палац спорту, включаючи віп-гостів.

Пономарьов заспівав лише одну колядку

А от Ал ді Меола 15 хвилин грав гітарні варіації на тему колядок

Під час його виступу з неба спустилися янголи

Деякі виступи супроводжувалися акробатичними номерами

Крім перших осіб держави, на "Наше різдво" завітала й низка міністрів - юстиції Микола Оніщук, закордонних справ Володимир Огризко, культури Василь Вовкун, палива та енергетики Юрій Продан, охорони здоров'я Василь Князевич, у справах сім'ї, молоді і спорту Юрій Павленко.

У Скрипки колядки були найдрайвовішими

Чубай співав з Піккардійською терцією і цілим хором

Сам другий день "Нашого різдва" не зовсім дотягував до феєричного музично-театралізованого шоу, проте не завжди вдалі діалоги ведучих компенсувалися і чудовими виступами артистів, що створювало атмосферу сімейного свята.

Ведучими шоу були Янгол у виконанні Сашка Положинського та Чорт Остап Ступка.

Свої колядки присутнім заспівали Олександр Пономарьов, Олег Скрипка, Тарас Чубай, гурти "Плач Єремії" "Піккардійська терція", "Мертвий півень", "Тартак", "Дивні", хори "Дударик" і "Щедрик".

Під гітарні переспіви колядок у виконанні Ал Ді Меоли і Романа Гриньківа буквально з неба спускалися янголи - артисти цирку "Кобзов", а більшість номерів супроводжували танці українських фігуристів та балету "А6".

Фото Дмитра Амідова та Михайла Маркова (прес-служба президента)


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів