Дівчина Бонда обожнює пельмені й з дитинства позувала ню

22 січня 2008, 20:37

Британська газета "Daily Mail" вже назвала Куриленко найгламурнішою і найжорсткішою дівчиною агента 007.

У себе ж на батьківщині Ольга стала знаменитою лише після звістки про її участь у бондіані в ролі обраниці супергероя Камілли. У той же час за кордоном, на обкладинках та кіноекранах обличчя дівчини з Бердянська миготить вже кілька років поспіль.


Та й рідна мати новоспеченої зірки ніколи не називала свою дочку даруванням, красунею тощо. Боялася розбестити. Зате оголеною малювала доню з дитинства.

"Адже я сама художник, часто брала маленьку дочку із собою на художні сесії. Тож вона виросла з поняттям, що оголена натура - це нормально. Я і її саму років у сім-вісім малювала оголеною. Викладач давав мені завдання зробити тисячу нарисів, і я зображувала свою маму і доню. Оля тоді займалася балетом. Завмирала в па, позувала", - розповіла Марина Алябушева, мама Куриленко.

Тож жінка збирає всі знімки з фотосесій доньки, і еротичного характеру роботи в її колекції також наявні.

До речі, дівчина з параметрами 88-60-89 і зростом 176 сантиметрів іноді скаржиться матері: "Я хочу бути акторкою, але не хочу бути публічною людиною".

Адже ім'я Олі Куриленко вже третій тиждень не сходить зі шпальт газет. Мер Бердянська вже пообіцяв, за словами Алябушевої, "спорудити алею слави, подібну до голлівудської, де буде увічнене ім'я дочки".

До слова, мама нинішньої дівчини Джеймса Бонда завжди мріяла, щоб дочка була балериною, а не акторкою.

"Навіть у студію її віддала. Але Оля хотіла бути хірургом: вона тренувалася на іграшках. Розрізала їм животи і дивилася, як вони всередині влаштовані... А у школі читала медичну літературу, хотіла бути хірургом. У дитинстві вони разом із двоюрідною сестрою робили плюшевим ведмедям "операції" - розрізали животики. А наша бабуся їх зашивала", - згадує вона.

Щоб відбити тягу дитини до медицини, Марина Алябушева записала дочку в музичну школу і драмгурток. З цього і почалося.

Ще, за зізнанням мами фотомоделі й акторки, Куриленко насправді в їжі не надто вибаглива. Оля любить домашні мамині страви й іноді робить їй специфічні за паризькими мірками замовлення.

"Дочка любить борщ і олів‘є, але більше за все - мої пельмені. Вона їх обожнює, купує навіть у Парижі, у російському магазині", - зітхає мама.

"Борщик, голубці, олів‘є - це вона любить. Від борошняного і солодкого, щоправда, відмовляється. А сало моделям взагалі не можна їсти. Ще дочка дуже любить гречану кашу. Раніше просила, щоб я їй у Париж гречку і манку привозила - там крупи взагалі не продаються!" - додає мама партнерки Бонда-Деніела Крейга.

Хоча останнім часом полегшало, адже Куриленко, за словами її матері, недавно знайшла у Парижі російський магазин, де є різні крупи.

"...І необхідність у постачанні відпала. А от московську ковбасу привожу, як і раніше. Оліни друзі її обожнюють - смакують, як делікатес! Цукерки "Барбарис" і "Дюшес" теж мені замовляють, у Франції таких льодяників немає. Борщ готую постійно. Дем'ян каже, що ладний харчуватися одним борщем. Один раз цілу каструлю з'їв!" - згадує вона і другого чоловіка моделі.

А колись, каже Алябушева, грошей, які вона заробляла вчителем у школі, ледь вистачало на їжу для сім‘ї.

"Коли Оля почала працювати, її і вдягали в агентстві, і косметику давали. Ми ж бо жили бідно, грошей, що я їх заробляла, ледь вистачало на їжу..," - говорить вона, нині викладач образотворчого мистецтва в Бердянському педагогічному університеті.

Утім, Марина Віталіївна вже тоді відчувала майбутній успіх дочки. У молодості вона захоплювалася хіромантією й астрологією...

Продовження читайте незабаром на ТаблоІDі

За матеріалами "Фактів" та "Комсомольської правди в Україні"

Фото з сайтів http://www.kinodrive.com/ та Fappable

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів