За Куриленко перед "Бондом" клопотав звідник?

23 січня 2008, 16:26
Мама Ольги Куриленко, нинішньої "дівчини Джеймса Бонда" давно передчувала майбутній успіх дочки. Адже в молодості вона захоплювалася хіромантією й астрологією...

"Коли Олі запропонували роботу в Парижі, я тільки почала займатися астрологією. Дуже переживала, як вона там буде одна? Склала гороскоп на наступний рік. Вималювалося, що все піде благополучно. З тих пір щороку роблю для Олі астрологічні прогнози", - зізналася Марина Віталіївна "Фактам".

Правда, на перші свої кастинги у Франції Оля часто не доходила..."Дочка не знала ні слова французькою. А у Парижі англійською взагалі не розмовляють. Через це часто не потрапляла на кастинги, тому що годинами блукала містом, не розуміючи написів", - розповіла мати.

Утім, за її ж словами, за десять років Куриленко стала справжньою парижанкою: "Менталітет змінився: думає вже, як вони. Взимку стала легко вдягатися - там так прийнято. Починає забувати російську..."


"Оля спершу себе, а потім і мене привчила до роздільного харчування. Вона постійно читає книги про здоров'я, потім розповідає, що нового довідалася. Вона взагалі багато читає: Ніцше, Фрейда. Вже у Парижі захопилася психологією, ходила на курси при університеті у Сорбонні", - доповнює образ дочки Марина Алябушева.

Що стосується особистого життя Ольги Куриленко, то тепер завдяки її матері, стало відомо трохи більше.

Виявляється, першим чоловіком дівчини став такий собі Сідрік - перший фотограф, з яким Оля робила фотосесію в Парижі. За словами матері, вони довго товаришували, а тоді одружилися. Розійшлися теж друзями.

Весілля з другим чоловіком Ольги Дем‘яном відбулося зовсім нещодавно і було розкішним, каже мама акторки.

"Організував торжество Дем'ян: розшукав у Барселоні закинутий монастир на верхівці гори, і там, у капличці, їх обвінчав священик, на ризі якого були знаки всіх конфесій", - згадує Алябушева.

Утім, навіть медового місяця у молодих не було - справи не дозволили. "Вони люблять одне одного, але живуть окремо. Для того, щоб жити разом, комусь доведеться залишити свій бізнес", - стверджує мама новоспеченої зірки. Спільні діти також під сумнівом.

"Дем'ян хоче сина, а я прошу в Олі лапочку-внучку. "І не мрій! У мене будуть тільки хлопчики", - каже мені донька. "Відкіля ти знаєш?" - "Я так відчуваю", - переказує Марина Віталіївна діалог з дочкою.

На сьогодні 28-річна Ольга Куриленко входить у список найдорожчих і найбільш затребуваних моделей світу. Її фотографії прикрашали обкладинки журналів "Glamour", "Маdаmе Figaro", "Iza", "Elle".

Вона була обличчям аромату "Kenzo Амоur", торгівельної марки "Nivea", знімалася для каталогів "Оttо" і провідного у Франції виробника спідньої білизни "Le Jaby".

А у 1996-му Куриленко одержала приз за кращу жіночу роль у "Безіменному пальці" Діани Бертран на міжнародному кінофестивалі у Брукліні.

Ну і, крім того, на заздрість фанаткам П‘єра Рішара, Оля цілувалася в кадрі "Змія" з легендою французького кінематографа.

Сама Куриленко нині інтерв'ю не дає - компанія, що продюсує чергову серію бондіани, заборонила.

Відомо, що режисером фільму про суперагента цього разу виступить Марк Фостер, на рахунку якого картини "Бал монстрів" і "Чарівна країна". Все інше - "військова таємниця".

Кумедно, що найвідоміший звідник на просторах СНД Петя Лістерман заявляє, начебто саме він упросив Деніела Крейга вибрати собі у партнерки Куриленко.

"Я чудово знаю Олю! Це ж я знайшов її у Бердянську і привіз у Париж! Так-так, і виховав за своєю методикою. А потім поклопотався перед Деніелом Крейгом, щоб її взяли у фільм".

От такі пироги.

За матеріалами "Фактів"

Фото з сайтів http://www.kinodrive.com/ Fappable


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів