Лорак зі скромниці перетворилася на мокру секс-бомбу

29 січня 2008, 16:21
Як вже писав ТаблоID Ані Лорак відзняла днями нове відео. Між іншим, цей кліп Кароліна присвятила своїм знудженим за україномовними піснями фанатам. Адже нове відео відзнято на пісню "Я стану морем", єдину композицію українською мовою з її останнього альбому "15".

При цьому у ході зйомок Ані довелося натерпітися. Благо, вона не потрапила під розливи іржавої води, проте вимокнути як хлющ їй таки довелося.

Режисером нової роботи стала молода, але моторна Катя Царик. Причому цей кліп став першим спільним дітищем для неї і Лорак.


Лорак у новому кліпі роздвоїлася

Тож за задумом режисера зміст і настрій пісні мали розкрити два образи: перший - зворушливий і ніжний, і другий - образ сильної і сміливої "морської володарки", що вирвалася на волю крізь усі мислимі і немислимі рамки.

Спершу була скромною дівчиною-красунечкою

"Глядач має лише здогадуватися, що у героїні закінчилася якась любовна історія. Це просто монолог із собою. Спочатку я з'являюся в романтичному образі - ніжна сукня, недбалий локон, що випав із зачіски, погляд з-під напівопущених вій. А потім ріці приходить час перетвориться на море.... Загалом, якщо почуєте шум хвиль, знайте - це я!" - розкриває ідею Ані Лорак.

А тоді потрапила під зливу емоцій. Ну і заразом водні процедури зробила

Героїня у своїй кімнаті спершу співає про те, що прийшов час попрощатися з минулим, відпустити його з любов'ю і подякою. У цей час крізь фіранки пробивається м'яке сонячне світло, а кімната поступово починає наповнюватися водою...

Коханий Мурат, як завжди, спостерігав за нареченою із сутінків закуточків знімального майданчику

Врешті у кадрі опиняється імпровізований басейн. Цікаво, що коли його стали наповнювати водою з-під крана, вода виявилася не настільки прозорою, як вимагав кадр і турбота про самопочуття Лорак. Тому воду, у терміновому порядку, довелося викачати і доставити у павільйон понад три тонни чистої води.

А Кароліні возили спеціальну воду, бо з-під крану була іржава

А потім почалися обливання Ані Лорак. Але здоров'я Кароліни берегли члени знімальної групи, які одразу могли розтерти співачку теплими рушниками і налити скляночку чаю, надати обігрівач і попрацювати феном.

Я витримаю, витримаю! Ще десять дублів - і все!

Модельєр і стиліст Анжела Лисиця розповіла, що для вбрання Лорак у кадрі були використані ручна вишивка і кристали Swarovski на дуже дорогій тканині.

А для образу морської діви було використано понад сім кілограмів волосся, понад три тонни води і неймовірна кількість зусиль знімальної групи.

Врешті зйомки закінчилися близько сьомої ранку, і всі втомлені, але задоволені, роз'їхалися по домівках відсипатися...

Для образу морської діви було використано понад 7 кіло волосся і понад 3 тонни води

З матеріалами офіційного сайту Ані Лорак

Фото з сайтів http://www.e-motion.com.ua та "Комсомольська правда в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів