Напівгола Лобода у шоколаді випустила нецензурний одяг

5 лютого 2008, 11:38
На вітчизняних телеекранах незабаром з'являться нові ласощі: Лобода в шоколаді. А нову солодку страву глядачам представить кліпмейкер Алан Бадоєв, який відзняв співачці відео на пісню "Не мачо".

І це не єдина новина...

Цього разу Світлана Лобода постала в образі зухвалої блондинки, яка надає перевагу унісексу.


Брудна майка з написом "F*ck 'n' macho", джинси замість піджака і сорочка у вигляді обвислих штанів.

Такий одяг на Лободі, як розповіли ТаблоIDу колеги Світлани, - перша заявка сексапільної артистки про себе, як про дизайнера.

"Кліпом "Не мачо" ми представляємо публіці новий бренд - одяг від Світлани Лободи, що буде випущено під маркою "F*ck 'n' macho", - анонсувала співачка.

"Це будуть стильні чоловічі майки, піджаки, труси, сконструйовані для... нас, жінок. Придбати їх можна буде під час нашого першого всеукраїнського туру, що відбудеться на початку осені", - пообіцяла вона.

"Хоча Алан і учасники знімальної групи вже вимагають їм пошити такі ж. Тому, може найближчим часом завеземо першу партію у київські магазини ", - сміється Світлана.

Кліп Світлані знімав Бадоєв

Кліпмейкер вже, судячи з інформації, пригледів собі кілька "F*ck 'n' macho"-футболочок

Ціну на повсякденний одяг, розроблений на пару з дизайнеркою Лілією Літковською, Лобода обіцяє зробити доступною для кожної мешканки України.

Такі дизайнерські віяння охопили Світлану вже якийсь час тому. А у самій вже відомій пісні "Не мачо" вона ще й поділилася своїми думками.

"Подивіться, що відбувається у сучасному світі: жінки керують великими корпораціями, вони намагаються бути сильнішими й більш мужніми. І все не від того, що їм це подобається, а тому що у цьому є необхідність - тому що сильних, порядних, відповідальних чоловіків майже не лишилося, вони - вимираючий вид!!!" - ремствує Лобода.

Щоправда, унісекс в одязі та такі не надто оптимістичні думки абсолютно не стали для Лободи приводом сумувати, саме тому на очах у знімальної групи співачка прийняла ванну.

Незважаючи на майже нульову температуру повітря у знімальному павільйоні, багатьом чоловікам стало припікати, коли Лобода голяка занурилася у ванну, наповнену шоколадом...

Еротичне поїдання фруктів; кавові зерна, що розсипаються по напівголому тілу артистки - чоловікам було від чого хвилюватися протягом усього знімального дня.

Між іншим, вперше у кліпі Світлана задіяла всю команду людей, які працюють з нею на сцені: музиканти, шоу-балет співачки, темношкірі бек-вокалістки та спеціально запрошені акробати, які виконували екстремальні трюки.

Що в результаті вийшло з таких вибухонебезпечних інгредієнтів глядачі зможуть побачити вже наприкінці лютого.

За матеріалами прес-служби Світлани Лободи

Фото прес-служби Світлани Лободи та "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів