Навроцьку Білик вітала за груди, а Могилевська промовою

20 лютого 2008, 16:06
Українська стиліст святкувала свій день народження. Ольга Навроцька влаштувала маленький сабантуй з цієї нагоди і запросила своїх знайомих.

Понад 60 чоловік зібралися на вечірку в одному з київських французьких ресторанів.

Стиліст Оля Навроцька влаштувала гулянку

У якості подарунків Ольга отримала ілюстровану книгу про моду - від мами, зірку в сузір'ї Водолія поруч з небесним світилом Джона Траволти - від свого асистента...


Привітати популярну стилістку прийшла і Наталка Могилевська

Кліпмейкер Алан Бадоєв з дружиною Жанною презентували стилістці пару стильних розкішних крісел чорного й червоного кольорів. З них Навроцька пообіцяла спорудити своє робоче місце, де чекатиме на натхнення.

Андрій Джеджула зі своєю дівчиною долучився до 60 гостей іменинниці

А найбільше Оля зацінила подарунок від однокласниці - іграшковий трансформер. "Мої друзі знають, що трансформери - це мої улюблені персонажі. Тепер от дарують", - зазначила іменинниця, пише "Комсомольська правда в Україні".

Виявляється, Навроцька обожнює трансформери

"Альбістка" Аліна Завальска подарувала Олі книгу віршів, а Ірина Білик - річний запас дорогої косметики.

Юра Горбунов прикрив свій подарунок букетом бузку, а фотограф Сергій Юшков подарував Навроцькій її фотопортрет у повний зріст.

Ірина Білик надто ніжно обіймає Ольгу...

Також не забув про популярного стиліста її давній приятель екс-резидент "Comedy Club.ua" Максим "Лєдокол" Бахматов, він подарував цілий домашній кінотеатр.

Після качки з яблуками й індички та інших ласощів настала черга танців. А потім втомлені зірки "закотилися" по домівках - ближче до третьої ночі.

А кілька місяців тому Навроцька знялася в еротичній фотосесії для популярного чоловічого глянцю

Фото "Screen Media" та "XXL Мужской размер"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів