До Ющенка прийшли синя Богатирьова та жінка в білому...

25 лютого 2008, 19:14
День народження президента випадає, як пам‘ятають добрі люди, на День захисника Вітчизни. Хтось з цього співпадіння тішиться, хтось сміється, хтось готовий битися головою об стінку, але факту це не змінює.

Вітання із днем народження долетіли до Віктора Андрійовича аж у понеділок, 25-го числа. Цього дня засвідчити свою пошану президенту прийшли представники Кабміну.

Першими Ющенка привітали керівництво секретаріату президента та РНБО. З такої урочистої нагоди сніжна королева Раїса Василівна вбралася у лискучу блузу, синішу за оновлений офіційний сайт президента.

Також із 54-річчям Віктора Андрійовича привітали спікер Верховної Ради Арсеній Яценюк, голова "Нашої України" В‘ячеслав Кириленко, прем`єр Юлія Тимошенко та члени уряду, голови ОДА, мери обласних міст й представники церковної ієрархії. Було присутнє при процедурі вітання керівництво Міноборони, Генштабу, СБУ і т.д..

Від представників судової гілки влади та інтелігенції Ющенкові також дісталося кілька ласкавих слів. А серед подарунків главі держави були запримічені квіти, книжки та фотоальбоми, від яких ніяк не могли відірватися прес-секретар Ющенка Ірина Ванникова, керівник служби інформаційної політики Лариса Мудрак та глава секретаріату президента Віктор Балога.


Ой, який сюрприз, що ви прийшли мене привітати!

Так, хлопці, Віро Іванівно, по п'ятдесят і хутко назад до роботи

З такої урочистої нагоди сніжна королева РНБО Раїса Василівна вбралася у лискучу блузу, синішу за оновлений офіційний сайт президента. Тим більше було перед ким покрасуватися: тут вам і віце-прем'єр Іван Васюник, і міністр регіонального розвитку і будівництва Василь Куйбіда, і Тимошенко з Ющенком

"Выпьем, Юля, где же кружко?"

Уявляєте, як складно працювати у такому квітнику?

Однією з перших кинулася роздивлятися президентський подарунок, фотоальбом, міністр праці й соціальної політики Людмила Денісова

Ірина Ванникова та Лариса Мудрак також проявили цікавість до подарунків шефа

Здалеку поглядала на купку цікавих заступник голови секретаріату президента Марина Ставнійчук (праворуч)

Хлопці, ще трошки з дамами поспілкуюсь і одразу до вас
Кілька ласкавих слів дісталися Ющенкові від представників судової гілки влади та інтелігенції на чолі з Євгеном Патоном

Спасибі, що прийшли, вік не забуду! (На фото зліва направо міністр охорони здоров'я Василь Князевич, міністр ЖКГ Олексій Кучеренко, міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, міністр економіки Богдан Данилишин, міністр фінансів Віктор Пинзеник)

За матеріалами прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів