На "Міс Київ 2007" конкурсантки вийшли з косами а ля Тимошенко

26 лютого 2008, 11:35
У Києва з‘явилося нове обличчя. Щоправда, поява його для багатьох залишилася непоміченою. А все через зірковий аншлаг, який того ж дня зібрав фінал конкурсу "Міс Україна-Всесвіт".

Ще б пак, хто буде думати про красунь київського формату, якщо в Україну приїхала сама чорношкіра запальна леді Наомі Кемпбелл.

Тим не менш, захід таки відбувся, і з-поміж 25-ти конкурсанток було обрано "Міс Київ 2007".

Доки Наомі Кемпбелл тусувалася з Олександрою Ніколаєнко і її чоловіком-мільярдером, у столиці обирали "Міс Київ 2007"

Так, звання столичної Міс розливу 2007-го року і право представляти Київ на конкурсі "Міс Україна 2008" одержала панянка під номером 1, Оствовська Оксана.

 Головною столичною Міс стала Оствовська Оксана - під номером 1

Титул "Віце-міс Київ 2007" дістався Овчаровій Дар‘ї, конкурсантці під номером 24. Ще одне звання перепало номеру 19 - Пархоменко Ганні. За підсумками Інтернет-голосування вона стала "Міс козирних симпатій".

 Конкурсантці під номером 24 Овчаровій Дар‘ї дістався титул "Віце-міс". А ведучими вечора стали Юра Горбунов та Андрій Доманський

Натомість білявці Ганні Пархоменко під номером 19 дісталися одні симпатії

Переможниці "красивих" перегонів отримали грошові призи і ювелірні прикраси з діамантів. А головна столична красуня одержала у подарунок право на фотозйомку для обкладинки травневого номера популярного жіночого глянцю.

 Дівчата цього вечора, всі як одна, закрутили собі на голові прем'єрські коси

Ех, не щастить доні Ольги Сумської (номер 6) на перші місця. А наче й дівчина симпатична

У ході відбору найкращих дівчата виходили на сцену концерт-холу чотири рази. Дами дефілювали у вбраннях, зокрема, від Ірини Коровай та Ганни Бублик, і, звісно, у купальниках.

Серед гостей заходу були політики, бізнесмени, шоумени, спортсмени, відомі актори.

В журі також сиділи не маловідомі люди: голова національного комітету "Міс Україна" Ліля Кузнєцова, хореограф і постановник танцювальних шоу Дмитро Коляденко, один із засновник "Українського Тижня Моди" Олександр Соколовський та інші.

 Ірина Білик і Дмитро Дікусар наприкінці лютого просто нарозрив. Андрій Джеджула зі своєю дамою також тусить не по-дитячому

Вели шоу улюбленці публіки Андрій Доманський та Юрій Горбунов. Традиційний партнер Тіни Кароль по "Танцях з зірками", Юра навіть провів невеликий аукціон.

 Інна Цимбалюк у перервах між зйомками фільмів також встигає долучитися до  світу прекрасного гламуру

Увазі публіки були запропоновані унікальні колажі з обкладинок журналів і фотографій з оригінальними автографами зірок Голлівуду: Шерон Стоун, Річарда Гра, усіх виконавців ролі Джеймса Бонда та інші цікаві лоти. Початкова ціна лотів була встановлена на рівні 500 євро.

 А Горбунов від душі покалатав молоточком на "голлівудському" аукціоні

Крім шоу музичними презентами побалувала глядачів і конкурсанток Вєрка Сердючка, а сенсацією вечора став вокальний виступ Діми Коляденка.

 Ну й квіткою вечора стала Сердючка

За матеріалами, наданими cім‘єю ресторанів "Козирна карта"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів