Дружини Богдана Губського і Олега Пінчука зіграли в лесбійській сцені

5 березня 2008, 14:37
У вівторок ввечері представники фамілій Пінчуків, Франчуків, Льовочкіних та ще декого завітали до мініатюрного театру "Сузір‘я", що у старовинному центрі столиці.

Сіль у тому, що це не було рядовим походом на виставу. Адже у вівторковому спектаклі взяли участь публічні люди України.

Вистава ця відбулася у рамках програми відродження світських традицій. Так, клуб ділових жінок організував благодійний арт-проект, комедійний трилер "8 жінок".


Клуб ділових жінок почав креативити. Зібралися дами і видали - комедійний трилер "8 жінок"

Такий собі український рімейк за мотивами однойменної п'єси Робера Тома і за сценарієм однойменної французької кінострічки Франсуа Озона.

Дружина бютівця Богдана Губського Євгенія також взяла участь у рімейку за мотивами п'єси Робера Тома і за сценарієм фільму Франсуа Озона
Ролі восьми жінок взяли на себе вітчизняні бізнес-вумен. Так, дружину покійного Марселя, бездоганну буржуа Габріелу зіграла дружина бютівця Євгенія Губська. Лілія Добжанська-Пінчук, дружина скульптора Олега Пінчука, стала на вечір сестрою Марселя П‘єреттою.

У виставі також зіграла дружина скульптора Пінчука (по центру фото, у синьому)

У той же час сестрою Габріели Огюстиною стала Тетяна Балюк, дружина голови Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку. А бабусею, матір‘ю Габріели, зробилася дизайнер-оформлювач Олена Стаценко.

Відомий дизайнер-оформлювач Олена Стаценко перевдяглася у бабцю

Олена Мартинюк стала покоївкою Луїзою. Дружина голови Херсонської облради Вікторія Демьохіна стала Шанель, вихователькою.

В українській версіїї замість Фанні Ардан (П‘єретта) грала Пінчук, а замість Катрін Деньов (Габріела) - Губська

Катерині Фесенко і Вікторії Гончарук були довірені ролі, відповідно, старшої та молодшої дочок Габріели.

Пікантна сцена з "лесбійським душком" також була під силу українським діловим леді. Губська і Пінчук цілувалися

Хто підзабув, за сюжетом у фільмі "8 жінок" йдеться про сім‘ю у Франції 50-их років. На Різдво до занесеної снігом французької глибинка з‘їжджається родина. Проте свято зривається - вбито господаря святкової оселі.

Зала театру "Сузір'я" була заповнена. Серед глядачів - дружина голови тіньового Нацбанку Сергія Льовочкіна, кума екс-прем‘єра Януковича та екс-голови Держкомтелерадіо Едуарда Прутніка

Ось тут і починається історія в дусі Агати Крісті: класова боротьба, сімейні таємниці і жіноче суперництво, істеричні сцени, комічні ситуації, музичні номери.

Богдан Губський, здавалося, цього вечора не на жарт хвилювався за дружину-акторку

У закритому будинку - 8 жінок, тим чи іншим чином наближених до покійника. І одна з цих дам - вбивця. Але хто саме?

Дружину голови Херсонської облради Володимира Демьохіна (з мобілкою) цього вечора також запідозрили у вбивстві француза

Як і жінку голови держкомісії з цінних паперів і фондового ринку Анатолія Балюка (ліворуч)

На жаль, журналістів до зали вистави так і не допустили. Тож їм лишилося спостерігати за сценічними перипетіями із фойє - на моніторі.

ТаблоIDу довелося спостерігати за перипетіями "8 жінок" із фойє - на моніторі

Звичайно, жінки, що цього вечора, зібрали публіку, - не професійні актори. Та й звук у залі для преси був не ліпшої якості. Проте, дружина скульптора Пінчука свою "сестру Марселя" зіграли дуже і дуже непогано.

Богдан Губський не міг дочекатися і з першим укліном рвонув вітати свою з восьми жінок

Так само робота проведена напередодні відчувалася й по акторській грі Євгенії Губської та Олени Стаценко. А от інші відіграли якось в‘яленько.

Олена Франчук скупала в компліментах Пінчук і Губську - вони цього вечора були практично на висоті

Режисером-постановником вистави стала Анна Александрова

Тим не менш, зал постановку режисера Анни Александрової рцінив. Після вистави потішений Богдан Губський відзначив, що "наш мужик через таке не став би стрілятися", і пожартував, що у його сім‘ї тепер з'явилося нове джерело доходів.

Богдан Губський: "Наш мужик через таке не став би стрілятися"

А от Олег Пінчук яскраву гру своєї благовірної пропустив. Він прийшов вже після закінчення вистави і мотивував це тим, що займається скульптурною виставкою...

А скульптор Пінчук проміняв тетральну гру своєї коханої дружини на скульптурну виставку. Мабуть, це він і намагався пояснити дочці екс-президента Кучми

Фото Дмитра Амідова

ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів