Повалій освідчилася Баскову, а Кучму поставила на коліно

6 березня 2008, 14:29
У середу зірки повинні були вибухнути. Або розірватися. Адже таку шалену кількість подій відвідати - не в туалет сходити. Хоча останнє без проблем теж не всім під силу.

Так, у середу можна було відвідати концерт заїжджої мега Земфіри, вітчизняної Таї Повалій, зйомки "Бійцівського клубу" від "95-го кварталу", зйомки "Нашої Раші", день народження Олексія Дівєєва-Церковного та день народження Бориса Моїсеєва. Коротше кажучи, фонтан.

Отож екс-президент Леонід Кучма на закордонну рок-діву не пішов, а віддав перевагу рідний Повалій - вона й до тіла ближче.

Два дні поспіль в "Україні" проходили концерти Таї. Вона представила нову програму "Україна, голос, душа". А режисирував шоу особисто Роман Віктюк, який до цього за концерти не брався жодного разу, хоча багато зірок його про це просили.

"А що тут такого. Чому Василь Вовкун (нинішній міністр культури) може розставляти номери у концертах, а Віктюк не може? Та він після "Служниць" (відома вистава Віктюка) може все!", - прокоментувала тему велика подруга Романа Григоровича Вєрка Сердючка.


"Для мене найулюбленіша пісня у виконанні Таїсії - це "Черемшина", - поділився заодно сам Віктюк.

Режисером концерту Повалій виступив Роман Віктюк

Під час концерту Тая змінювала дорогі вбрання з ексклюзивних тканин з камінцями Swarovski, декорації і партнерів по дуетах. З нею заспівали Сердючка, Пономарьов і іменинник дня Моїсеєв.

До слова, сама Сердючка завдала господарці концерту клопоту, спізнившись на власний вихід. "Я застрягла у ліфті", - виправдовувалася потім перед глядачами Вєрка.

А на питання, як ставиться Сердючка до творчості Повалій, Вєрка з'їхала так:

"Звичайно, добре! Якщо я зараз скажу на диктофон: "Відстій!", ти ж сама розумієш... Мені подобається, що Тая єдина, хто після мене взяв Росію! Усі кажуть: "Ой, причепом до Баскова..." А підіть ви причепом до когось! Вас відключать одразу ж у Шереметьєво!"

Вєрка спізнилася на власний виступ, а на питання, як ставиться до творчості Повалій, з'їхала :"Звичайно, добре! Якщо я зараз скажу на диктофон: "Відстій!", ти ж сама розумієш..."

У фіналі концерту з'явився довгоочікуваний Микола Басков. Засмаглий Таїн улюбленець, виявилося, відпочивав на Мальдивах і заради сольника Повалій тринадцять годин провів у літаку. Утім, чого шкодувати - Тая нарешті освідчилася Баскову.

"Я його люблю як... чоловіка... як маму і як сина", - повідомила залу Повалій.

Тож Басков почав співати і пішов у народ, де встиг постояти ногами на одному з крісел і поручкатися з екс-президентом Леонідом Кучмою.

"Я його люблю як... чоловіка... як маму і як сина"

"Добрий вечір, пане президент", - вітала його Повалій на початку концерту. Кучма в боргу не залишився, виніс на сцену букет і віддав його Таї, галантно ставши на коліно на очах у власної дружини.

До речі, у Леоніда Даниловича майже весь вечір з обличчя не сходила посмішка. А за кулісами він здоровкався з усіма, навіть з незнайомими людьми і запитував, як у них справи.

Кучма прийшов на Повалій із дружиною і став на коліно перед Таїсією

За лаштунками панувала святкова атмосфера - усі тільки й бігали до Моїсеєва у гримерку з привітаннями. У середу гей-ікона відзначив своє 54-річчя. Не залишився іменинник Борюся і без екс-президентської уваги.

"Я от що скажу, Боря, я завжди за тебе так переживаю, коли ти на сцені. Мені здається, що вони над тобою знущаються", - кинулася до іменинника Вєрка.

"Та облиш, дорогенька. Мені в кайф! Не переживай!", - втішив Моїсеєв Сердючку і попрямував на сцену. У цей вечір Повалій представляла його як приголомшливого, епатажного і вічного, наче сама Алла Пугачова.

Вєрці здається, що над Моїсеєвим знущаються, а він каже: "Та облиш, дорогенька. Мені в кайф!"

Тая подарувала Борі оберемок білих тюльпанів, а міцний мужик на додаток виніс букет зростом з іменинника - від Йосипа Кобзона.

Між іншим, Кобзон був єдиним із заявлених зірок, хто не дістався до концерту. Виявилося, дідусь в цей час виступав у Болгарії на особисте прохання Юрія Лужкова, якому не зміг відмовити.

Тому на концерті Кобзон з'явився лише у відеозапису, після чого Тая так розчулилася, що розплакалася, і їй довелося переробляти макіяж.

Від відеопривітань Кобзона Тая так розчулилася, що розплакалася, і їй довелося переробляти макіяж...

Після такого насиченого концерту тусовка, ні, навіть і не подумала піти на супокій. Зоряна юрба зібрала свої торби і направилася на Боря Моїсеєв паті.

За матеріалами "Сегодня", "Комсомольської правди в Україні" та "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів