Кличко продав свій робочий інструмент любителям сигар

10 березня 2008, 12:01
Популярність братів Кличків - річ незаперечна. Це вчергове довело нещодавнє зібрання Київського сигарного клубу.

Цей класичний чоловічий клуб, як відзначив один з його учасників, живе на внески й займається винятково палінням, випиванням та приємним спілкуванням.

А щоб не ображалися дами любителів сигар, кілька разів на рік добродії влаштовують так званий Big Smoke - бал або раут. От і цього разу раут зібрав чималу кількість людей. Крім того був проведений аукціон. І саме на ньому рукавички Віталія Кличко "відірвали" 17 тисяч доларів.

У столиці пускали дим і збирали гроші. На фото президент Асоціації юристів України Сергій Коннов (ліворуч) та президент Kiev Cigar Club Мілан Паєвич

Причому боксерські рукавички вітчизняної мега зірки спорту, як виявилося, були зовсім новенькими - Віталік їх жодного разу не вдягав. "Беушні" ж усі залишилися у Німеччині. Проте рукавички Кличка з його підписом були головним лотом аукціону.


Телеведучий Олег Панюта цього вечора виступив у ролі аукціонного "спокусника"

"Плюс два квитки на чемпіонський бій на Рив'єрі 6-го червня! Поруч із вами будуть сидіти принц Альберт, Дастін Гоффман, Брюс Вілліс", - зазивав байєрів Віталій, пише "Комерсант - Україна".

У підсумку ціна рукавичок піднялася з 5 тисяч доларів до 17 тисяч - саме стільки за них заплатив Ігор Бреставицький, власник торговельної марки ювелірних виробів "Vers Blanc".

За 17 тисяч доларів новенькі рукавички Кличка перейшли до власника торговельної марки ювелірних виробів Ігоря Бреставицького

Крім цього, сигарне зібрання вшанував своєю увагою принц фон Гогенцоллерн, останній онук короля Саксонії з Габсбургів.

Принц на вечірці ремствував, що українська митниця не дозволила йому ввезти тисячу іменних сигар. А він же їх сподівався подарувати друзям в Україні.

Проте настрій іменитому гостеві, за його ж зізнанням, підправив візит у "великий монастир". Там фон Гогенцоллерну вдалося роздивитися не тільки фрески сцени пекла, але й знаменитого Віталія Кличка.

У принца фон Гогенцоллерна, останнього онука короля Саксонії з Габсбургів, виникли проблеми на українській митниці

А боксер у свою чергу німецькою порадив високому гостеві при нагоді ще раз навідатися до Лаври, щоб відвідати музей мініатюр.

"От мені здавалося, що навколо все чуже, а виявляється - все своє! Приємно бачити українських багатих хлопців - гарні хлопці!" - любувався присутніми художник Іван Марчук.

Художнику Івану Марчуку "приємно бачити українських багатих хлопців"

Також були помічені серед присутніх і київський мільйонер, голова ради директорів компанії "ХХІ Століття" Лев Парцхаладзе із дружиною Лесею.

Подружжя мільйонера Лева Парцхаладзе також завітало на світський раут сигарщиків

За матеріалами Kiev Cigar Club та "Комерсант - Україна"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів