Екс-бандуристки влаштували пожежу в старому замку

18 березня 2008, 16:59

Дует "Milos" у складі блондинки Оксани та брюнетки Каті повірив у привидів і скористався з пожежі в історичному замку.

Все це відбулося у ході зйомок нового кліпу дівчат на пісню "Без тебя". Колишні бандуристки з нагоди нових відео трудів вирішили вибратися у якесь особливе місце.

Підсівши на таємничі містику, езотерику, симпатична парочка з цілою знімальною групою "захопили" стародавній замок ХVІ-го століття неподалік від Львова у селі Підгірці.


Знімати новий кліп "Milos" поїхав у стародавній замок ХVІ-го століття у Підгірцях під Львовом

І вже початок зйомок навів галасу в околицях замку. Місцеві жителі, побачивши, що в закритому на реконструкцію Підгорецькому шато будуть щось знімати, вирішили не стояти осторонь. Так між ними і міліцією відбулася невелика сутичка, тому що на знімальний майданчик нікого не пускали.

Проте там, у Підгорецькому шато не все пройшло гладко...

На цьому пригоди блондинки і брюнетки не скінчилися. Так, біляву Ксюшу ледь не привалило замковою штукатуркою: шматок штукатурки впав поруч із Бризгаловою, коли та собі мирно стояла десь неподалік інших членів знімальної групи.

Ксюшу ледь не прибило штукатуркою

Дівчата навіть почали вірити у привидів, яких, за легендами, у тих місцях повно. Напруга посилилася, коли під час зйомки чергового епізоду кліпу в замку зайнялися штори - нібито самі по собі...

А потім у замку сталася пожежа - зайнялися штори

Проте пожежу на території історичної пам‘ятки "Milos" вирішив використати на свою користь, відзнявши кілька епізодів. Тим самим дівчата і Ко ледве не спалили унікальний історичний замок. Загасити пожежу моментально не вдалося.

"Milos" включив вогонь у кліп і ледь не спалив замок

Із Підгірським замком пов‘язані маса легенд. Хтось розповідає, ніби там живе привид, хтось стверджує, що в замку постійно відбуваються містичні події...

Власне, сама історична споруда була обрана для зйомок кліпу, бо саме вона асоціювалася з відчуттям безвиході, яка ключовою ниткою лягла у сюжет кліпу. Останній, до слова, придумали самі Катя й Оксана.

Вдчуття безвиході стало ключовим для нової відеороботи

Зйомки затяглися до пізньої ночі. Катю знімали вже біля палацу у повній пітьмі, а їй довелося босоніж ходити і падати на змерзлу землю. Температура ж уночі не піднімалася вище двох градусів.

Зйомки тривали до глупої ночі, а Каті доводилося повзати по змерзлій землі

Режисером відео за традицією "Milos" став Володимир Якименко, а оператором - Олексій Хорошко. Пісню "Без тебе", на яку знімався кліп, написав Геннадій Крупник, а аранжування до неї зробив Сергій Доценко.

Роботою знімальної групи і екс-бандуристок керував режисер Володимир Якименко, а оператором став Олексій Хорошко

За матеріалами прес-служби "Milos"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів