Білик про Гросу: "Я почала в двадцять, а вона – в чотири!"

1 квітня 2008, 13:25

У понеділок, в одному з київських ресторанів, малолітня співачка і протеже Ірини Білик Аліна Гросу зібрала журналістів і своїх зіркових друзів, щоб попрощатися перед довгими мандрами. Аліна вирушає у свій перший у житті всеукраїнський тур "Разом зі мною".

Гостями презентації стали дорослі і відомі друзі Аліни: Ірина Білик, Інна Цимбалюк, Віталій Козловський, Віктор Павлік, "міска" Елеонора Масалаб.

Перший крок у справжнє зіркове і доросле життя (адже саме гастролі для багатьох артистів є найвиснажливішими) Аліна робити не боїться.

"Багато хто говорив, що батьки вкрали моє дитинство, але це не так!" - каже Аліна Гросу.


Гросу каже, що дитинство в неї ніхто не крав

"Завдяки батькам, у мене є улюблена справа. Мені не потрібно знаходити задоволення в палінні, алкоголі і наркотиках. Хай я ще не доросла, але я це розумію, і всіма силами намагатимуся допомогти дітям, які ніколи не знали батьківської любові і турботи.

Адже майбутнє країни за нами - дітьми!", - запевняє дівчина на прес-конференції.

Організатори туру відкрили також декілька секретів щодо костюмів Аліни.

Команда запевнила, що Аліну одягає популярний дизайнер, яка креативно підійшла до роботи. Це буде сучасний і ультра-креативний одяг. Джинси у фарбі і в каменях з ключами, на попі застібка...

Білик співчуває Аліні, бо вона почала дуже рано

Після того, як Аліна та її команда поділилися своїми новинами і планами на майбутнє, розхвалювати маленьку співачку почали її зіркові друзі.

Співак і композитор Борис Таршис, який написав хіти для Гросу, каже, що "дуже хотів би, щоб Аліну перестали сприймати як дитячого виконавця".

"Просто в якийсь момент, прийшовши до неї на урок вокалу, я був здивований - вона почала співати як доросла жінка! Аліна Гросу переплюнула багатьох вітчизняних співачок. За це їй респект і пошана! У пісні "Беспредел" є текст про 16 річного хлопчика, так Аліна сказала що 16-річні для неї вже маленькі, і вона хоче співати про 20-річних...", - каже Таршис.

Тато в Аліни - не зовсім "простий смертний. "Михайло Гросу - депутат Чернівецької міськради

А от Віталій Козловський вирішив пожартувати напередодні 1 квітня і розіграв перед журналістами телефонну розмову з Аліною.

"Алло. Ти мене чуєш?" - запитав Віталік. "Так!" - швидко включилася в гру дівчина.

"Я хочу сказати, що це вже дівчина, яка дорослішає. В Аліни навіть є хлопець. Аліно, він тут присутній чи ні?", - продовжив Віталій.

"В мене хлопця немає!", - здивувалася Аліна. "Я нещодавно в пресі прочитав, що є!", - наполягав Козловський. "Вони багато що пишуть." - відповіла Аліна Гросу та почервоніла.

Цимбалюк знає Гросу ще з Чернівців

У друзі до Аліни записалася і новоспечена "міска" Елеонора Масалаб

Красуня Інна Цимбалюк згадала, як познайомилася з маленькою співачкою.

"Перший раз я побачила Аліну в рідних Чернівцях. Це була маленька дівчинка, милий комочок. Малятком її ще виштовхували на сцену, і у мене в пам'яті залишився саме такий образ!" - каже вона.

Покрутився на презентації і Віктор Павлік

Але справжньою покровителькою Аліни, як завжди, виявилася Ірина Білик.

"Коли ми зустрілися, я сказала що я не буду продавати пісню, бо вона не принесе за гроші жодної користі. Я вважаю, якщо даруєш від душі - каблучку, пісню або гаманець, то там обов'язково будуть гроші. Я була впевнена з кожним разом, що пісні, які я подарувала Аліні, зроблять чарівну справу", - розповідає вона про знайомство з Аліною.

"Щоб не казали про дитину, яка працює з 4 років! Вона щодня як і я... Лише я в 20 почала, а вона в 4: танцює, співає, займається з педагогами... Що тут поганого?", - незв'язно продовжила співачка про відкриту нею "зірку".

Козловський вирішив поносити на руках колишню продюсерку Юлії Войс

Звичайно, не забула Білик і поскаржитися на тяжке зіркове життя.

"Є багато всього негативного і неприємного: це втома, інколи сльози, мамині запотиличники... бувають? Ще бувають трохи? Як Пінокіо у Папи Карло. Отримай! Я думаю все це повинно бути, і років через 10 Аліна збиратиме стадіони!", - каже Білик, обнімаючи свою підопічну.

Білик вирішила "просвітити" публіку за допомогою еротичного календаря?

Запоручившись зірковою підтримкою, Аліна вирушила готуватися до туру. А ще пообіцяла у кожному місті робити приємні сюрпризи своїм шанувальникам. Це буде великий святковий торт, який зможуть покуштувати всі діти, які прийшли на концерт.

Крім того, під час концерту тінейджери зможуть піднятися на велику сцену до Аліни Гросу, щоб заспівати разом з нею одну з пісень.

Після прес-конференції гості перейшли до святкового фуршету. Інна Цимбалюк про щось спілкувалася за столиком з Віктором Павліком, Віталік Козловський носив на руках колишню продюсерку Юлії Войс Діану Дзюбу.

Дизайнери Гросу обіцяють одягти дівчину у суцільний "креатив"
Аліна Гросу в цей час роздавала автографи та дарували зошити з своїм зображенням, де вона рекламує один з дитячих розважальних центрів Києва.

Фото Дмитра Амідова


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів