Гайтана розкрила свої таємні бажання

3 квітня 2008, 14:07

Співачка Гайтана вирішила взяти приклад з Наталі Могилевської і зустріти весну творчим вибухом. Фантазія Гайтани вилилася у новий альбом "Таємні бажання", який вона і презентувала у середу в одному з наймодніших київських клубів.

Подія зібрала чимало зіркових гостей. Привітати Гайтану з новим альбомом прийшли затяті тусовщики Ліля Подкопаєва з Тимофієм Нагорним, Ассія Ахат, Олексій Дівеєв-Церковний, Наталя Розинська, Comedy Club та інші.

На презентації гостей чекав сюрприз. При вході всім дарували диск та пропонували обрати ключик, до якого був прикріплений буклет зі скріншотами кліпу та наступними написами: кохання, секс, чудеса, багатство та солодощі.


Розинська встигла і з Ангелом з Comedy Club пообніматися,
і з Дівєєвим поцілуватися
На сцені була поставлена скарбничка, яку намагалися відімкнути зірки. Проте відімкнути скарбничку пощастило простому гостю вечора Миколі, який і отримав альбом Гайтани з автографом та мобільний телефон.

Поки гостей розважали атракціоном небаченої щедрості, зірки не гаяли часу
Цього ж вечора був презентований однойменний відеокліп Гайтани, в якому вона постала в образі чарівної жінки, яка знає бажання людей та має над ними владу.

Вона тримає у руках магічний кубик, у кожному квадраті якого можна побачити якусь історію: молода пара кохається, дівчина викладає із діамантів серце, хлопець у кімнаті стрибає на мильних кулях, які не лопаються, дівчина у кімнаті із солодощів поїдає тістечка, закохані стрибають на хмарині...

Співачка в образі феї крутить кубик з потаємними бажаннями, а у фіналі всі бажання стають реальністю...

"Моя нова платівка - це з одного боку здійснення одного з моїх таємних бажань, а з іншого - подарунок для всіх, хто прагне перетворити свої власні бажання на дійсність", - сказала Гайтана.

Продюсери кажуть, що одним із сміливих експериментів стала композиція "Пластикова дівчинка", що має незвичне електронне звучання. Цю пісню "шоколадка" написала у ванній кімнаті.

На біс Гайтана виконала "Таємні бажання", де пів-залу вже вивчили текст пісні і підспівували співачці.

Презентація почалася о 19.30, а завершилася далеко за північ. Таємні бажання гостей презентації проявилися на after party...

Фото Дмитра Амідова.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів