Тіну Кароль заарештували і підвісили догори ногами

11 квітня 2008, 18:03
Протягом 43 годин зі співачкою Тіною Кароль робили таке, що довелося випробувати на собі хіба що Нео з "Матриці" та людям, яких арештовували.

Протягом двох діб Кароль підвішували до гори ногами, а окрім того на неї натягли наручники.

Благо, все це відбулося на знімальному майданчику під час роботи над новим кліпом "Ключик".


Пай-дівчинка Тіна Кароль 43 години виробляла таке...

Сюжет нового кліпу - детективна історія у стилі "Чикаго". Приватний детектив проникає до кімнати пай-дівчинки, де все тоне у рожевому: плюшеві іграшки, оборки, люстерка...

Та детективу все ніяк не вдається відкрити заповітну шухляду комода, де заховані всі дівочі секрети. Тут і з'являється Тіна Кароль зі словами з пісні "Может, ключик от сердца подарю".

І вилазила із шухляд

Мало того, що Кароль довелося вилазити з шухляди, то у кліпі вона ще й виконує без дублера складні трюки.

Між іншим, як запевняє PR-менеджер співачки Павло Подопригора трюки, Тіні ставили за технологією, яка вперше використовувалася у фільмі "Матриця", коли людина перевертається через себе кілька разів поспіль.

І висіла догори дригом

І в апогеї всього цього дійства Тіна Кароль має справу із правоохоронними органами. За сюжетом однієї зі сцен, співачка виступає на сцені, яка, не без допомоги комп'ютерної графіки, перетворюється на центральну вулицю Нью-Йорка.

Перетворила Київ на Нью-Йорк

Там співачку наздоганяє лиховісний детектив з поліцією. І пай-дівчинку, яка насправді виявляється фатальною красунею, заарештовують.

"Мені було дуже цікаво працювати над цим кліпом. У цій відеороботі в мене буде багато перевтілень і багато несподіваних моментів. Але вся ця історія закінчиться добре, адже пісня те про любов, і свій ключик від серця я все-таки подарую", - розкриває секрет Тіна.

І потрапила до пазурів поліції

Звісно, адже Кароль ще й подарунок коштовний зробили - на згадку про кліп. Так, ще одним "героєм кліпу" стала рідкісна старовинна колекція з 60 кішок: порцелянові, з рідкісних порід дерева, золоті, прикрашені дорогоцінними каменями.

Усі ці коштовні котики були розставлені по кімнаті героїні кліпу. Щоправда, за ними завжди невпинно стежила охорона. Адже загальна вартість цієї антикварної колекції 100 000 євро.

А ще трощила декорації

А по завершенню зйомок одну статуетку з цієї колекції Тіні Кароль подарували на пам'ять.

Зйомки нового кліпу Тіни тривали дві доби з 4-годинною перервою на сон. Над ними працювала знімальна група у складі 100 осіб. Цілу добу вони зводили декорації, які потім були вщент зруйновані під час зйомок.

І постійно змінювала образи

Пісня "Ключик" була спеціально написана для Тіни улюбленим автором Пугачової Любашею. Записувала її Кароль у Лондоні на знаменитій студії "Метрофонік", а от знімати відео на вирішили у Києві, який, якщо треба, перетворюється і на Нью-Йорк.

Тіна поообіцяла таки комусь подарувати свій ключик

Побачити ж, як Тіна Кароль вилазить із шухляди і висить догори дригом можна буде в ефірі музичних каналів вже наприкінці квітня.

Прем‘єра відбудеться напередодні сольного концерту Тіни Кароль у рамках урочистого закриття фестивалю "Таврійські Ігри" 3-го травня у Каховці.

За матеріалами прес-служби Тіни Кароль

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів