Дочка Кучми радиться з сином, як рекламувати презервативи

16 травня 2008, 20:09
Над цією травневою п‘ятницею можна поставити знак "День благодійництва". Увечері Ліля Подкопаєва збирає знаменитостей задля акції "Зірки дітям". А ще удень дочка екс-президента Олена Франчук провела відкриття відділення ВІЛ/СНІДу.

Примітно, що це приміщення у клініці Інституту епідеміології й інфекційних захворювань імені Громашевського було відремонтоване й обладнане за кошти, зібрані на благодійному аукціоні Love Fashion AID.

А напередодні 18-го травня, Всесвітнього дня пам'яті людей, які померли від СНІДу, фонд Франчук "АНТИСНІД" зібрав учасників благодійного проекту. Спеціальним гостем заходу став сьомий генеральний секретар ООН Кофі Аннан.

Мета зібрання - розповісти і показати гостям заходу, на що були спрямовані зібрані під час аукціону 2,7 мільйони гривень. Зібралися благодійники біля самої лікарні, тоді пройшлися нею.


Франчук запросила сьомого генсека ООН Кофі Аннана (у центрі) подивитися, як витратили благодійницькі гроші

"Компанія, яка робила ремонт, зробила все вчасно. Це перший випадок у моїй історії, коли будівельники вчасно закінчили ремонт", - зізналася дочка екс-президента Леоніда Кучми.

На питання, чи не навертаються їй сльози на очі, коли вона приходить у лікарню і бачить смертельно хворих людей, Франчук відповіла: "Плакати мені хотілось, коли я прийшла сюди перший раз"...

Ліворуч Юрій Поляченко, екс-міністр охорони здоров‘я, син Володимира Поляченка, депутата й президента холдингової компанії "Київміськбуд"

Тепер же відділення приведене до ладу, тож картина виглядає менш плачевно.

Незважаючи на серйозність події, як не крути, а смішні моменти траплялися.

На відкритті відділення ВІЛ/СНІДу зібралися вітчизняні зірки й відомі люди

Так, співак Сашко Пономарьов і його молода дружина Куся забігли на подію лише на кілька хвилин. Пара, постоявши і послухавши, як жахливо живеться українським Віл-інфікованим, невдовзі тихенько змилася.

Пономарьов допомагав Кусі зорієнтуватися у ситуації

А позираючи на генсекретаря ООН, Куся тихенько питала Пономарьова:

- А хто це?

- Кофі Аннан, - відповів Пономарьов.

- Хто-хто? - перепитувала вона.

- Генсек Кофі Аннан. А ти що почула, "кофе"? - всміхався Пономарьов.

Дружина скульптора Пінчука і дизайнерка Вікторія Гресь прийшли підтримати акцію на користь Віл-інфікованих

Сам генеральний секретар назвав Олену Франчук другом і подякував їй за зусилля. Олена ж, у свою чергу, хвалила перед Аннаном свого чоловіка.

"Ось ви з дружиною - партнери, і ми партнери! У всьому, що робимо. Він мені дуже допомагає..," - показувала на Віктора Пінчука жінка.

Франчук зізналася, що вони з Пінчуком схожі на Кофі Аннана з його дружиною

Підтримку Олені, як вона розповіла ТаблоIDу, виказує не лише чоловік, а й діти. Так, на питання, чи радиться вона із сином для рекламних компаній фонду "АНТИСНІД", Франчук відповіла:

"Син мене підтримує. Я з ним раджусь, тому що моя цільова аудиторія - це молоді люди, його ровесники. Я питаю його, тому що я розумію, що він - один з тих, для кого я стараюся, для кого я працюю. Це його ровесники", - поділилася з ТаблоIDом дочка екс-президента.

Олена сказала ТаблоIDу, що радиться з сином у своїх проектах

Кумедний епізод цього дня був пов‘язаний із молодіжним Віталіком Козловським. Так, представляючи Кофі Аннану Віталія , Віктор Пінчук оголосив: "He is a real real rock star!" ("Він справжня рок-зірка!").

Козловського охрестили рок-зіркою

Благо, дружини генсека і Віктора Пінчука одразу прояснили ситуацію. Коли жінка Аннана перепитала, у якому жанрі співає Козловський, Франчук відновила справедливість, сказавши, що Віталік - поп-співак.

Бізнесмен Гаррі Корогодський, який купив на АНТИСНІД-аукціоні найдорожчий лот, попозував із Лілією Подкопаєвою та модницею Іриною Данилевською

Сам же Козловський радо фотографувався з фанатками. А прощаючись з Франчук біля Царського села задумливо сказав: "Ну скільки ми там... 2-3 години часу уділили проекту, а користь яка!"

Миколу Баграєва Віктор Пінчук представив генсеку як свого друга. Поруч - співкеруючий партнер Delta Private Equity Partners LLC та член Ради директорів ряду російських компаній Кіріл Дмітрієв
Світлана Вольнова (по центру) останнім часом теж перейнялася питанням допомоги знедоленим

Цікаво, що сьомий генсек ООН Кофі Аннан навідріз відмовився давати інтерв‘ю чи якісь коментарі світській Каті Осадчій.

Кофі Аннан не захотів дати Каті інтерв‘ю

Тим часом, Олені Франчук довелося попрактикуватися і у ролі перекладача. Жінка Віктора Пінчука перекладала і пояснювала Таї Повалій все, що казав Кофі Аннан, під час представлення йому співачки.

Коли Повалій тільки з‘явилася на акції, артистка першим ділом з усіма перецілувалася, а потім випустила: "Яка сьогодні погода!

Повалій першим ділом з усіма перецілувалася, а тоді випустила: "Яка сьогодні погода!" Праворуч від пари Повалій-Ліхута - скульптор Олег Пінчук

Топ-менеджер АНТИСНІДівського показу Олексій Залевський зізнався, що "цей проект був дуже важким комунікаційно. Спробуйте зібрати всіх зірок (70) в один час!

Олексія Залевського Пінчук назвав топ-менеджером Love Fashion AID

Приємно було поспостерігати за ще одним дизайнером. Невеличкий чепурний Андре Тан зайшов у палату до Віл-інфікованих. Хлопець спілкувався із пацієнтами клініки. Та щойно до кімнати зайшов журналіст - розмова стихла, і скоро Тан попрощався, сказавши щось на зразок "Тримайтесь!"

Андре Тан тихо, без галасу і не на камери, встиг поспілкуватися з Віл-хворими і побажав їм бути сильними

Фото Дмитра Амідова

Читайте також на порталі "ЖИТТЯ": "Олена Франчук розповіла про своїх радників і те, чого вона боїться"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів