Меблі Мадонни, Джорджа Клуні та Берлусконі тепер у Києві

11 червня 2008, 09:00

Трохи раніше, ніж бутіки Chanel і Hermes, у Києві відкривається бутік меблів легендарного італійського дизайнера Рrоvаsі.

Останній широко відомий своєю пристрастю до шику і стилю luxury.

Роберто Провазі особисто розробляє дизайн вілл та апартаментів лише для сильних світу цього.

Його меблі стали "хітом" на московській Рубльовці. Вони цілком відповідають уявленню "нових росіян" про те, яким має бути інтер'єр успішної людини.


Фабрика Provasi відома у світі як одна з найпрестижніших марок на ринку виробництва розкішних меблів й обробки зі столітньою історією.

Одним з найвідоміших замовлень Рrоvаsі було відновлення диванів у вагонах легендарного Східного Експреса (Orient Express), знайомого читачам і глядачам усього світу.

Окрім того, саме на рахунку Рrоvаsі створення обстановки у палацевому стилі для безлічі суперготелів від Парижа і Нью-Йорка до Каїра і Токіо.

Як відомо, меблі Рrоvаsі прикрашають будинки багатих і знаменитих.

Серед його клієнтів - Мадонна, Роман Абрамович, Джордж Клуні, Дональд Трамп, Сільвіо Берлусконі, Олександра Ніколаєнко. І це лише частина прізвищ шанувальників світової марки.

А на знаменитому московському Рубльовському шосе ці меблі стали маркою №1.

Меблі Рrоvаsі згадувалися в одному з романів відомої московської письменниці, "літописця Рубльовки" Оксани Робскі.

Довідавшись про це, власники фабрики особисто презентували пані Робскі диван з однієї з останніх колекцій.

Київська ж еліта вже давно обставила свої домівки Рrоvаsі. Серед аматорів фірмових бардових оксамитних диванчиків - відомі політики.

Тепер їм достатньо буде заїхати в офіційний бутік на Лесі Українки, щоб облаштувати кабінет або потішити жінку антикварним ліжком а ля 19 сторіччя, яке обожнювала сама королева Анна.

Подейкують, чимало багатих українців ще до відкриття фірмового бутіка зробили значні замовлення.

Ім'я власників київського бутіка одного з найдорожчих меблевих брендів не афішують.

Однак, судячи з місця розташування бутіка поблизу "Українського Інвестиційного Будівельного банку", яким керує Астхік Мхітарян, власницею меблевого бутіка є саме вона.

З огляду на давнє захоплення Астхік дизайном інтер'єрів і її часті відвідування Італії, цілком імовірно, що дружба Роберто Провазі і відомої леді переросла у тісне співробітництво на благо поліпшення будинків, вілл і пентхаузів нових українців.

Фото з офіційного сайту Рrоvаsі

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів