Гайтана прихворіла на вуаєризм?

7 липня 2008, 17:37

Темношкіра красуня українського шоубізу днями здивувала цікавим зізнанням. Гайтана визнала, що любить буквально підглядати за людьми.

Нещодавно, як пише "Комсомольська правда в Україні" співачці подарували бінокль і тепер вона не випускає його з рук, спостерігаючи за життям сусідів навпроти.

Такий легкий вуаєризм і підглядання були закладені в основу нового кліпу Гаєчки на пісню "Дивне кохання".


Як розповіла режисер відео Катя Царик, за сюжетом Гайтана живе своїм життям, займається своїми справами, а в цей час за нею підглядає молодий чоловік.

Хлопець, який дивиться у замкову шпарину, одразу розуміє, що бачить свою суджену. Гайтана ж у свою чергу помічає, що за нею стежать, і також починає підглядати за сусідом...

Коло цього "підглядання" і вибудовано усі дії "Дивного кохання". Сама ж пісня - чуттєве оповідання від імені закоханої жінки, яка понад усе бажає бути поряд зі своїм чоловіком, пише "Starlife".

"Я не знаю, чи можна знайти кращу мову, щоб розповісти про потяг між чоловіком і жінкою... Українська - надзвичайно мелодійна та сексуальна мова. З її допомогою так красиво можна музично передати найпотаємніші та найінтимніші думки та бажання. "Дивне кохання" - пісня саме про ці тонкі та глибоко особисті почуття", - ділиться сівачка думкаим.

Для кліпу улюблений дизайнер Гаєчки Ліля Літковська створила одразу декілька образів. У кліпі Гайтану можна буде побачити як зі стильним каре, так і з довгою гривою.

"У мене такий настрій, що хочеться змінюватися, бути різною й постійно дивувати кохану людину. Тому я із задоволенням приміряла таку зачіску", - зізнається артистка.

Побачити ж нову відеороботу співачки можна буде вже у вересні. А до цього часу, пише видання, Гайтана буде знаходитись у США, де вона працює над записом англомовної платівки.

Реліз альбому заплановано на території Японії, Канади та США наприкінці цього року.

Фото "Комсомольської правди в Україні" та "Starlife"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів