Ассія Ахат досі не лікується, але засипає на ходу і боїться містики

21 липня 2008, 17:18

Днями Ассія Ахат буквально заявила: вона - не ангел. Співачка також розповіла, що не лікується, а її син - бідолаха...

Так, днями разом із мега популярним нині вітчизняними кліпмейкером Аланом Бадоєвим Ася відзняла кліп на пісню "Ангелы не курят".

Ассії Ахат та Алана Бадоєва стає все більше - і в музичному плані, і не тільки...

При цьому на знімальному майданчику працювали потужні вентилятори, а більшість присутніх кашляли. Серед них була й Ахат. Проте, як сказала Ася, застудилася вона не зараз.


На знімальному майданчику Ася кашляла

"Ні, я застудилася ще два тижні тому. Але ніколи не лікуюся! Завжди одужую сама по собі. А зараз стало гірше, тому що відео почали знімати з четвертої ранку. Спати хочеться жахливо. Варто прикрити очі, як відразу провалюєшся у глибокий сон", - розповіла вона "Бліку".

Ахат: "...ніколи не лікуюся!"

Можливо, дається взнаки і те, що добрій подрузі Олі Горбачової з "Арктики" все ніяк не вдається відпочити, судячи з її слів. Навіть свою поїздку у Туреччину Ася відпочинком не називає:

Ахат все ніяк не вдається відпочити

"Я не відпочивала. Я їздила за сином, який там з нянькою. Бідолаха, він там провів півтора місяці й зовсім закис від нудьги. От я його і забрала додому", - сказала вона.

А ручки то ось де!

Цього літа сімейного відпочинку на разі не планується. Але із розлученням Ахат, про яке ходили чутки у пресі, це не пов‘язано.

"Це чутки", - уточнила співачка-скрипачка.

Розлучення не буде!

"Поки не виходить (відпочити). Немає часу, тому що я готуюся до осіннього всеукраїнського туру. Шість днів у Єгипті і поїздку на концерт Кайлі Міноуг у Москві я не вважаю відпочинком", - каже Ахат.

Роби раз, роби два!

Що ж до кліпу, то про його сюжет співачка дізналася уранці, в день зйомок. Тільки тоді Бадоєв дав їй прочитати сценарій.

Про сюжет свого нового кліпу Ахат дізналася вранці перед зйомками

"З усього знала тільки кольорову гаму одягу. І єдині побажання, які у мене були перед зйомками - щоб не було сюжету в кліпі і містичних образах", - розповіла Ася.

Щодо кліпу, у Асі було лише кілька побажань...

А з містикою у Ахат, судячи зі слів артистки, проблеми. Каже, після зйомок кліпу на пісню "Мрії" у неї були проблеми у житті - як у творчому, так і в особистому. Тож тепер вона уникає містичних образів.

Ахат не дружить з містикою

Але здружилася з сигаретами

Фото "Бліка" та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів