Ющенко обіймався з пивною макакою і зблизився з тигром

15 серпня 2008, 14:36
Сім‘я Ющенків пішла "у природу", правда, огороджену парканами й ґратами. У четвер президентська родина опинилася у "Казці", ялтинському зоопарку.

Там Віктор Андрійович хизувався своєю сміливістю, зайшовши у вольєр до тигра, а його дружина Катерина Михайлівна голубила шимпанзе, який свого часу налягав на пиво.

"Віктор Андрійович дуже любить "Казку", він з великим задоволенням спілкується з тваринами. От і вчора він потримав на руках маленького левеняти, а потім разом зі мною зайшов разом у вольєр до амурського тигра Улара", - розповів "Бліку" директор зоопарку Олег Зубков.

"Ми стояли в якихось півтора метрах від тигра, і Віктор Андрійович зовсім не боявся! А от його охоронці навіть за пістолети схопилися. Стояли і тремтіли від жаху", - згадує директор страусів і тигрів.

Купу симпатій викликав у Ющенка і пані Катерини ще один годованець зоопарку - макака Джон. На честь VIP-гостей, як пише газета, волохатий красунчик розпив перед ними пляшечку пива.


Як розповів директор "Казки" кумедний примат раніше жив у ресторані. Там і пристрастився до пива.

"Ми його шкідливу звичку не заохочуємо, але на великі свята дозволяємо випити півлітра. А вчора, я вважаю, був саме такий день. Тому ми не тільки Джону, але й іншим тваринам приготували улюблені ласощі", - розповідає головний "Казкар".

Проте у Ялті Ющенко не лише годував страусів, пестив макак і купляв сувеніри у лавці. Президент ще й дав наганяй місцевому прокурору.

Річ у тім, що зоопарк воює із Лівадійською селищною радою. Все ніяк не вдається вирішити питання з будівництвом додаткової дороги до зоопарку. Окрім того на місці громадського туалету, яким користуються тисячі туристів, хочуть побудувати пансіонат.

"Віктор Андрійович був дуже обурений цим. Він при мені набрав телефон прокурора Ялти і сказав, що не допустить, щоб діти з "Артека" і інших таборів відпочинку, що приїжджають подивитися "Казку" і "Галявину казок", бігали з дороги по кущах. Ющенко дав прокурору місяць на рішення питання, інакше пригрозив позбавленням посади", - говорить Зубков.

Водночас Ющенко переговорив із главою Лівадійської ради і обіцяв допомогти придбати нових звірів. "Казка" вже давно хоче завести жирафів, пару для кенгуру і карликового бегемота.

Але проблема в тому, за словами директора зоопарку, що в Україну не хочуть продавати коштовних тварин. Люди вважають, що з ними погано поводяться. Тож Ющенко пообіцяв розіслати в різні організації листи, аби змінити таке ставлення.

За матеріалами "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів