Аліна Гросу угнала машину і знайшла собі "покровителя"

19 серпня 2008, 09:00

Малолітня улюблениця Ірини Білик, Аліна Гросу у неділю була помічена разом із людьми, агресивно налаштованими. Джерела свідчать, що разом із бандою осіб юного віку Гросу розбила скло автомобіля й здійснила угон пожежної машини.

Так почала своє "доросле життя" неповнолітня артистка. Одне добре - на телеекрані. Так, у неділю, коли у тіні в Києві зашкалювало за 40 градусів спеки, дитина знімала новий кліп.

"З цього кліпу починається новий, я б сказала вже дорослий період у моїй творчості. І пісня "Беспредел" стане першою в цьому скандальному альбомі", - розповідає мала Гросу.

Аліна Гросу влаштувала "бєспрєдєл"

З легкої руки Аліни та її Ко у районі площі Шевченка чинилося справжнє свавілля. Разом із "бандою" - балетом "Ва-банк" - Гросу угнала справжню пожежну машину.


Малолітня співачка зв'язалася з "бандою"

Розбивши скло автомобіля, підлітки забралися усередину і поїхали кататися по місту. І поки Аліна сиділа за кермом пожежного авто, хлопці з балету влаштували на даху машини брудні танці.

Гросу угнала пожежну машину

"Мені було зовсім не страшно і не складно керувати машиною. Адже я спокійно вмію керувати татовим джипом", - прямо зізналася дівчинка.

...і вмостилася за кермом

За малолітніми "злочинцями", як і належить, пустилася навздогін машина міліції. А одного зі співробітників ДАІ зіграв кузен Аліни Гросу.

А так ми спілкуємося з даїшниками... двоюрідними
Так, зніматися у кліпі - справа тяжка, втомлююча

Та зупинити банту малих нахаб так нікому і не вдалося. На вимоги правоохоронців банда не реагувала, більше того - облила їх потоком води. Так само підмочили Гросу і Ко молодят, які зупинилися сфотографуватися біля пам'ятника, і бізнесменів, які рахували долари у валізці.

Мочити їх усіх!

Наостанок весела компанія розгромила придорожнє кафе, попередньо влаштувавши там танці на столах.

Була під час зйомок і справжня пожежа. Хтось випадково кинув недопалок, від якого зайнялася суха трава. Вогонь умить знищив галявину і почав підступати до знімального майданчику і дерев. Однак пожежники вчасно загасили полум‘я.

Ой як не сухо і не комфортно

Режисером кліпу Гросу став кліпмейкер, що свого часу зробив Аллі Пугачовій відео на пісню "Зона отчуждения") та знімав для легендарного Бориса Гребєнщикова.

А так "пудрять носики" живі статуї

А ще Гросу знайшла собі нового "покровителя" - дівчинка уклала контракт із продюсером Геннадієм Пугачовим. Останній свого часу працював зі співаками Віктором Салтиковим, Володимиром Пресняковим, групою "На-На", а зараз і з Іриною Білик, пише прес-служба Аліни Гросу.

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів