Руслана: Займайтеся сексом так, щоб аж гай шумів! ФОТО

11 вересня 2008, 16:36
У середу екс-депутатка Руслана заважала працювати Вєрці Сердючці. Обидві шоугьорли працювали у сусідніх приміщеннях Укртелефільму. Одна знімала шоу, інша кліп, і звуки з однієї зали було чути в іншій.

Дико енергійна амазонка Лижичко фільмувала свою пісню "Вогонь чи лід". Причому, як розповіла Руслана, знімав кліп режисер Семен Горов - з ним співачка працювала вперше. Каже, тим не менше, досвід корисний, Горову вдалося передати той настрій, якого прагнула зірка.

При цьому співачка у свій спосіб пояснила, про що ж саме йдеться у пісні "Вогонь чи лід".

"Я близнюк, а для близнюків особливо характерно протягом однієї секунди змінювати настрій. Зараз у мене може бути гарний настрій, а потім за 5-6 секунд я буду дуже сувора і серйозна. Головне - навчитися правильно цим користуватися. Усередині з'являється ще більше енергії, хочеться більше еротики, хочеться більше чогось для натхнення", - каже Руслана, передає її прес-служба.

"Використовуйте цей контраст для гарної ночі, для бурхливої справжньої любові, покажіть вашому хлопцю максимальні емоції, на які ви здатні, віддавайтеся на повну, будьте дикими, не бійтеся цього слова, і тоді стане зрозуміло, про що йдеться у пісні "Вогонь чи лід", - додала вона.


Але у ще глибші міркування з приводу сексуальності та сексу як такого співачка пустилася в інтерв‘ю "Бліку".

"Зараз у шоу-бізнесі сексуальністю не здивуєш. Гола сексуальність - не мистецтво і вона для мене не самоціль. Але! Секс - рушійна сила. Це факт. І найкраще гасло - займайтеся сексом! Та так, щоб гай шумів!" - заохочувала Руслана.

Проте сама Лижичко, за її словами, на жаль, ним займається не часто. "На жаль, з моїм гастрольним графіком ним часто не позаймаєшся. Але коли ми з моїм чоловіком дориваємося... Вся кімната догори дригом!" - розкриває пікантні подробиці сімейного життя артистка.

Однак слова кшталту порно у Руслани викликають антипатію.

"Не люблю слово порно... Я прихильник еротики. Еротика - це красиво. І вона може бути не менш гарячою. Насправді вона взагалі може бути просто божевільною! А порно - тупий механічний процес", - пояснює Лижичко.

"Натомість еротика, саме бажання сексу - зрушує гори, народжує супер ідеї. До речі, більшу частину своїх проектів я придумала саме після гарного, красивого сексу. Оргазм - життя. Я живу, дію, працюю в режимі оргазму", - заявляє Руслана.

А того, що за такі висловлювання екс-депутатки дехто може звинуватити її у непристойній поведінці, Руся не боїться.

"Імпотенти точно звинуватять. Насправді я кажу загальновідомі речі. До слова, багато геніїв зізнавалися, що їхня геніальність прямо пов'язана з ерекцією. Це нормально. Ненормально, коли висить... І віагра - не панацея. Головне, щоб у душі стояло!" - впевнена співачка.

І, що ще важливо, як додає Руслана, вона каже саме про секс із чоловіком, із коханою людиною - ніякої пропаганди випадкових зв'язків. Інакше буде порно.

Фото Дмитра Амідова та прес-служби Руслани

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів