Тетяна Франчук і силіконова Малиновська на Джеймс Бонд паті

15 вересня 2008, 12:10
Минулої п‘ятниці в одному із заміських ресторанів відомий чоловічий глянець святкував 7-річчя. Вечірка пройшла під кодовою назвою Джеймс Бонд паті 007. Ця гулянка стала довгоочікуваним ковтком світського життя, яким тусовщики ледь не захлиналися.

Організатори вечірки намагалися надати заходу присмаку розкоші та ризику, позичених у Джеймса Бонда. Щоправда, ніяких екстремальних несподіванок на святі передбачено не було: забавляли публіку всього дві світські розваги.

Перша - фуршет. Тарілки зі стравами традиційно розліталися в одну мить. І лише варених раків ніхто не їв - щоб не забруднити пальчики. Друга розвага - концерт, солянка з переважно тих співачок, які фігурували на сторінках видання-іменинника.

Хтось слухав цвіт української поп-сцени з літньої веранди, не відриваючись від тарілок та бокалів. А ті, хто добре вдягнувся в цю холодну вересневу ніч, тусувалися на вулиці, під сценою.

Телеведучі Наталя Розинська і Костянтин Стогній у п‘ятницю святкували день народження глянцю
Цікаво, чого саме підтирає слинки сусід Розинської: через її апетитні форми чи смачний фуршет
"XS" наминають - от як, дівчата, треба груди накачувати
Генпродюсер UFW Володимир Нечипорук задивився... на "XS" чи на Розинську?
Діля маскувався під перукою й іноді дзвонив комусь по телефону, ніби вирішував справи всесвітньої важливості
У Ассії Ахат якась дивна останнім часом посмішка
Хоча постійні товарки Ахат білявки з "69" теж щось не надто широко всміхаються
Аріна Домскі нудьгувала біля сцени та дивилася концерт з виразом обличчя: "Ну нічого, і я скоро підросту та буду співати на корпоративах!"
Галеристка Тетяна Франчук (праворуч) особливо не переймалася питаннями дрес-коду. А він цього вечора називався luxury-dress-code
Так само співачка Євгенія Власова - лакшері джинси на попу і тусимо
Ну, про Влада Ващука взагалі ні слова
Юрій Нікітін не міг проігнорувати таке свято, адже чоловічі журнали - це не стільки улюблене чтиво продюсера, скільки майданчик для репрезентації своїх проектів для цільової аудиторії
Дівчина-"переходящее знамя". То вона повсюдно тусувалася із Васею Бондарчуком, то з Дівєєвим-Церковним, то ще з кимось

Зіркою вечора стала російська ведуча та письменниця Маша Малиновська. Вона проігнорувала luxury-dress-code вечірки, і виглядала як секретна дівчина Агента 007. Нещодавно Машу виключили з рядів ЛДПР, куди харизматичну білявку запросив Володимир Жириновський.


Тож хизуватися депутатським кріслом світська левиця Москви більше не буде. Зате в неї лишилося достатньо принад, якими ще можна похвалитися. Чим вона і займається у своїх численних інтернет-блогах.

"Чому у вас виникають сумніви, що це роблю я? Якби ЖЖ вели замість мене якісь спеціально натреновані люди, записи оновлювалися б значно частіше. А так пишу я рідко..." - казала вона ТаблоIDу.

Губаста російська ведуча Маша Малиновська та головний редактор журнала-іменинника "EGO" Сергій Мясоєдов
Віталій Козловський: хлопці, вибачте, зараз ту високу ноту ще раз спробую взяти
На першому плані - співачка Марта, на другому праворуч - дизайнер Віктор Завадський
Дизель з "Грін Грей": наливай гей-гей
Негламурний Женя Фокін
Онучка екс-прем'єра Маша Фокіна
Андрій Джеджула артистично палив сигару, незважаючи на чималий термін вагітності своєї коханої. Цікаве положення Санти Дімопулос не завадило парочці після дефіле серед фуршетних столів поїхати до сусіднього заміського клубу - на зіркове караоке. Але про це вже у наступному фоторепортажі

Фото Іди Спалах

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів