Хорошковський дивився, як Лободу опускали "шахтарі"

25 вересня 2008, 16:32
На початку другої частини святкового концерту у четвер, фронтмен студії "Квартал 95" Володимир Зеленський та ведуча Маша Єфросиніна все ніяк не могли вгамуватися.

У ході другої частини вони по черзі веселили публіку у залі стьобними скоромовками:

"Поплавский не пьет и не нюхает краски. Старой закваски ректор Поплавский".

"Руслана Пысанка такая кисонька, но любит Лысеньких Руслана Пысанка".

"Боря Моисеев публику эпатировал, эпатировал да не выэпатировал".


Але відкривала другу частину концерту Гайтана з "Вітром кохання". За схудлою темношкірою зіркою вичалапали на сцену палацу "Україна" хлопці "Авіатори". Їх Володя Зеленський з опалу назвав майже українськими хлопцями "з заднього проходу" - точніше "українськими "Backstreet Boys".

Гайтана стала зовсім маленькою і ще більш верткою

Настя Каменських і сеньйор Потап потішили публіку двічі. По-перше Потап клеїв дурня і сам валявся на підлозі. По-друге Каменських - і її напарник представили свою новинку - ліричну пісню "Почему молчишь".

Нагадаємо, не так давно Потап став батьком. До речі, жарти з приводу 12-річчя телеканалу-іменинника тривали.

"Асоціації... "12 місяців" - я тобі підказую, казка така", - казала Єфросиніна Зеленському.

"12 000 гривень за народження дитини" - відповідав на це Зеленський.

"О! Час народжувати знову!" - отямлювалася Єфросініна, потираючи черевце.

"Це теж казка така!" - обривав її фантазії Зеленський.

Після такого виступу Зеленський зробив Потапу гідний комплімент: "Відмінні спортивні брюки, Потап!"

Далі разом зі своїм чоловіком Олексієм Большим заспівала старий хіт "Осень" Олена Вінницька. Її Зеленський охрестив ідеально жінкою, яка, на його думку, має за життя зробити три речі: виростити нігті, "построить глазки" коханому та у найвідповідальніший момент посадити батарейку свого мобільного.

Ідеальна Вінницька

Після виступу групи "Город 312" на сцену вийшла, за словами Зеленського, "найеротичніша співачка " української естради Світлана Лобода з балетом "шахтарів" і якимось космічним бек-вокалом.

Лобода виступала з "шахтарями"
Опускаємо Свєту
Піднімаємо Свєту

Проте після пісні і соло на ударних Лобода пішла "по-англійськи", як сказав Володя, давши "трохи Руслани, тільки гей-гей не вистачало", як додала Єфросиніна.

А потім знову виплив на сцену Борис Моїсеєв. Цього вечора він світився любов‘ю до всіх і кожного, і під час пісні все повторював: "Я кохаю тебе, я кохаю тебе... Ти чуєш міня?"

Саме його попросила зв‘язати собі шнурочки прибалтійська діва Лайма Вайкуле. Білявка співала і соло, і з українськими "Заклепками", і з танцювальним ансамблем "Арт-догс".

Лайма Вайкуле скористалася послугами Бориса Моїсеєва
А українські "Заклепки" смалили з Лаймою рок-н-рол

Потім же було "шо-попало-шоу" - нова "ВІА Гра" з піснею про те, як співвідносяться любов і рівень на тілі, на якому залишають поцілунки.

Ще дівчата співали про емансипацію о третій ночі...

Знову пообіцяла, бути разом з усіма Ірина Білик. Коли Іра відспівала свій вже заїжджений хіт, на сцену з квітами вийшли дві жіночки. Одна з них, як з‘ясувалося, - мама Білик.

Ірина Білик пообіцяла бути разом

Співачка попросила усіх згадати засновника телеканалу-іменинника Ігоря Плужника. Вона також розповіла, як її мама, що вже 10 років працює на "Інтері", щодня готувала йому каву і супчики.

А люди чи не вперше побачили маму співачки (у світлому костюмі)

Після зірки зі стажем на сцену вийшов новачок на вітчизняній естраді - переможець останнього "Шансу" Петро Дмитриченко. У його пісні було чимало не дуже вдалих рим, подекуди тавтологія, але та кількість диму, яку організатори напустили на сцену, все це приглушала.

"Ех, якби у всіх здійснювалися усі мрії, у нас у країні були б одні космонавти", - жартував Зеленський. Після цього на сцену палацу вийшла Наталка Могилевська. Цього року, на відміну від попереднього, вона вдяглася у темне - була більш обачливою.

"...В эфире так зацепило..." - виводила трелі Наталка перед тим, як перейти до таємничої пісеньки про те, що треба попросити Петю зробити Маші "О!".

Могилевська з зайцями співала про те, що треба попросити Петю зробити Маші "О!"

Заключним акордом концерту стали переможці російського шоу "Дві зірки" Тамара Гвердцителі та Дмитро Дюжев. Вони співали про 7 нот, 7 гріхів, 7 пробачень - одним словом про музику.

А російський актор Дмитро Дюжев відсунув далеко на задній план голлівудську Джулію Робертс - посмішкою
Разом із Тамарою Гвердцителі Дюжев завершував святковий концерт
Так і закінчився запис свята
Голова держмитної служби та власник "Інтера" Валерій Хорошковський прийшов на свято в годиннику "Breguet"

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів