Повалій цілувала Моїсеєва, а він відчув себе чоловіком

25 вересня 2008, 14:52
Як зазначив квартальщик Володя Зеленський, 12 років - це той вік, коли дівчата вже починають заглядатися на хлопців, а хлопці все ще заглядаються на футболістів.

12 років відзначив телеканал "Інтер". На святкуванні 12-річчя побував і ТаблоID.

Ведучими шестигодинного концерту, що відбувся у четвер у палаці "Україна" була обрана парочка, яка напередодні розважала публіку Леоніда Кучми. Маша Єфросініна та Володимир Зеленський не припиняли жартувати і заповнювати тишу своїми діалогами.

Першим свої привітання каналу передав президент - через заступника голови секретаріату президента Марину Ставнійчук:

"Нещодавно я в інтернеті прочитала, що один політик сказав, що ви працюєте по темниках. Так от - ваш канал світлий. Такий канал не може працювати по темниках", - почала пані Марина і далі перейшла на солодкий мед пафосу.


Ставнійчук передала усім вітальний привіт від Ющенка

Коли ж Ставнійчук оголосила "винос" на сцену букету від президента, Єфросініна настільки збудилася, що Зеленському довелося її вгамовувати: "О так, Маша! Це Віктор Андрійович тобі особисто!"

Правда, Маша за це Вові не раз намагалася помститися - така вона, жіноча підступність під гарний то настрій.

"Кажуть, у вас з Русєю (Писанкою) щось було..," - підколола Зеленського Єфросиніна.

"Було кілька разів! І ще разів з 8 буде!" - відповів він, посилаючись на передачу "Службовий романс", яку веде разом із екс-погодницею Писанкою. Як пожартував Зеленський, деякі чоловіки і досі вдома, потай від дружин переглядають старі VHS-касетні записи сеансів погоди від Русі.

До речі, відкривала святковий концерт команда аеропорту "Бориспіль" - переможців саме цієї програми. Причому найбільше у "бориспільській" пісні "Летящей походкой ты вышла из мая" притягували погляд волохаті чоловічі груди одного з солістів.

Волохатий мачо - а-ча, а-ча

Після невеличкої перепалки з приводу "найоригінальніших" подарунків (книжка, кружка, фоторамка або велика книжка, велика кружка і велика фоторамка - для найближчих) у виконанні ведучих, на сцену вийшла вагітна Тіна Кароль.

Причому Тіна трималася так браво, аж не помітила, що концерт відривала зовсім не вона.

"Я чи відкриваю концерт, чи закриваю. Півмір просто не терплю! Гаразд, відкинемо жарти", - сказала вона і після "Люблю его" затягла ліричну "У неба попросим".

Тіна Кароль: "Я чи відкриваю концерт, чи закриваю. Півмір просто не терплю!"

Коли ж Зеленський турботливо проводжав Кароль зі сцени словами "Бережіть себе", Тіна заспокоїла: "Боже мій, не переживайте, ми себе бережемо!"

Наступним оголосили Сергія Глушка. Ім‘я справді не надто відоме, якщо не згадати про псевдонім - Тарзан. Той самий, котрий полонив серце мініатюрної пампушечки Наталі Корольової.

Розчарування вечора - Тарзан і без стриптизу. Зате з Корольовою

Щоправда, попри своє основне амплуа - стриптиз - Сергій публіку голим тілом не порадував. Але пообіцяв: "Я снова выпью твой нектар... я повторить ее не прочь, эту ночь..."

Зрозуміло дует із коханою дружиною також був, як і соло Корольової. Коли ж співачка йшла зі сцени, Єфросініна єхидненько кинула їй навздогін: "Бережіть Тарзана!". "А то!", - відгукнулася у відповідь Наталка.

Маша Єфросініна взагалі цього вечора була у зеленій сукні і в ударі. Після дуету Валерія Меладзе із переможницею російської "Фабрики зірок" Анастасією Приходько, Маша підійшла до нього зі словами:

"Я заклалася зі своєю маленькою дочкою, що я Вас поцілую. Ми заклалися на "Hubba-Bubba" - це дуже важливо". Ну Меладзе, звісно не встояв, і чмокнув Марію. Після чого обізвався Зеленський: "У мене теж є дочка", - але обмежився лише тим, що потиснув Валерію руку.

Валерій Меладзе вийшов на сцену дуетом із Настею Приходько, українською переможницею російської "Фабрики зірок"
Єфросиніна заклалася на жуйку, що поцілується з Меладзе

У присутніх у залі іноземних студентів, які вмостилися поруч із ТаблоIDом, достроковий оргазм викликав дует "NikitA". Костюмчики "в обліпочку", примовляння в дусі "все мои приборы слушают тебя" та постійні ковзання по грудях, ногах і в області промежини довели хлопців до шалу.

"NikitA": "Все мои приборы слушают тебя..."
Традиційний поцілунок Юлі Кавтарадзе (праворуч) і Даші Астаф'євої (ліворуч)

"Як добре, що у нашій вільній країні у кожного є право голосу", - заповнив паузу між номерами Зеленський і оголосив вихід "срібної" Ані Лорак. Остання, треба відзначити, нарешті перевдяглася. Що, тим не менш, ніяк не відбилося на розрізі її посмішки.

"Це мене Меладзе трохи збудив, а Лорак дозбудила", - зізналася на півкраїни Єфросініна.

Ані Лорак збудила Єфросиніну остаточно

Приємно потішили дівчата з російського гьорлз-бенду "Фабрика". Вони ще й акапелло (гарно) поспівали, бо фонограму все ніяк не вмикали - довелося викручуватися.

Дівчатам з "Фабрики" не давали фонограму

Голосно оголосив Зеленський Олександра Пономарьова: "Від цього виконавця на телеканалі одразу піднімаються рейтинги, а у бабусь навіть тиск". Правда, виступ Сашка вражаючим назвати було важко. А от побажання на день народження каналу звучали гарно.

Як сказав Зеленський, від Пономарьова одразу піднімаються рейтинги, а у бабусь навіть тиск

"НеАнгели" - і слава богу", - оголосив жіночий дует квартальщик. За ними на сцену вийшов російський сімейний підряд: Леонід Агутін та Анжеліка Варум. Далі підтяглася інша пара - Володимир Пресняков та Наталя Подольська. Вони співали і по одинці, і в дуетах, і у тріо, а завершили все квартетом.

"НеАнгели" - і слава богу"
Дві російські шоу-пари Леонід Агутін та Анжеліка Варум (на другому плані) і Володимир Пресняков та Наталя Подольська (на передньому плані)

Проте наша Таїсія Повалій - теж не промах. Співачка оновила свій дует, залучивши до нього замість Колі Баскова, Борю Моїсеєва. Як сказав би Зеленський, так чином Тая залучила "слабку частину сильної половини аудиторії".

"Коли я в день почав отримувати понад 100 sms та інших послань, я відчув себе справжнім чоловіком", - зізнався Борюся, який з вигляду нагадував щось середнє між "щирим українцем" і "Ємелею-дурником".

Моїсеєв заспівав з Повалій і розповів, як і де відчув себе справжнім чоловіком

Шокуючим (зблизька) став поцілунок двох зірок - Повалій і Моїсеєва. Після чого Зеленський підійшов до Таїсії із проханням заспівати її першу пісню ще раз - виявляється, канал запис не зробив. Нічого, Таю двічі просити не довелося, вона завжди готова!

Таї довелося робити два дублі

А перед тим, як оголосити антракт, Володя Зеленський і Маша Єфросініна зачитали подяки. Зокрема, рекламодавцям каналу, які давали глядачам можливість відійти до холодильника, а каналу - порадіти, і спонсорам - "які просто давали".

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів