Ющенки влаштували королю Швеції оперне шоу

2 жовтня 2008, 12:01
Коли у понеділок ввечері вся столиця вкрилася маленькими прапорцями Швеції, стало зрозуміло - чекаємо гостей. А у вівторок під секретаріатом президента роздався 21 артилерійський залп на честь приїзду короля Швеції Карла XVI Густава та його дружини Сільвії.

Того ж таки дня королівсько-президентську рать можна було побачити на території Софії Київської. Дружина президента Ющенка вишивала у новій синій сукні. Можливо, саме її пані Катерина придбала днями у Нью-Йорку за 1500 доларів.

А увечері в середу королю і королеві продовжили культурне знайомство із Україною. Шведів повели до Національної опери. Там на честь Їх Величностей влаштували помпезний урочистий концерт, ідейним натхненником якого став міністр культури Василь Вовкун.

На оперному "шоу" шведи просто мусили проникнутися українським духом. Бо на концерті (уривками) звучали такі "хіти", як "Запорожець за Дунаєм", "Наталка Полтавка", "Тарас Бульба", "Мазепа", фрагмент балету "Лісова пісня". Ну і гімни України та Швеції - у якості аперитиву, для затравки.

А серед гостей, на концерті були помічені міністр оборони Юрій Єхануров, регіонал Тарас Чорновіл, міністр закордонних справ Володимир Огризко, бізнесмен Сергій Тігіпко, перший віце-спікер регіонал Олександр Лавринович, міністр молоді, спорту і сім‘ї Юрій Павленко, київстарівський Ігор Литовченко та інші відомі персоналії.


Ющенки повели короля Швеції Карла XVI Густава з дружиною в оперу

Катерина Ющенко, шведський король, президент Віктор Ющенко і шведська Сільвія
На аперетив в опері подавали гімн Швеції та України
Бізнесмен Сергій Тігіпко також прийшов послухати спеціальний, королівсько-президентський оперний концерт
Тарас Чорновіл пішов з партії в оперу? Фотографуємо борідку зліва
А так зустрічали королівську пару у вівторок
Пані Катерина у стані легкого екстазу
Сільвія і наша Катерина
У вівторок ввечері король і президент вивели своїх дружин до собору - Софії Київської
Пані Катерина у Софію прийшла у шикарній синій сукні. Може, саме її вона не так давно купила зі знижкою в одному з магазинів Нью-Йорку за 1500 доларів
Як гадаєте, королю, Він все бачить?
Вікторе, Він всеееее бачить

За матеріалами "Української правди", M-Press Media Technologies та прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів