Наркотики чоловіка Моніки Белуччі, або З‘ява Колумба індіанцям

29 жовтня 2008, 11:45

Коли у вівторок у столиці приземлився французький актор Венсан Кассель, бомонд і преса вже чекали на вечір.

Хоча "спека" почалася вже на прес-конференції заїжджої знаменитості. Так, зірка фільмів "Незворотність" та "12 друзів Оушена" пожартувала, що у підтриманні гарної фізичної форми йому допомагають наркотики.

У вівторок до Києва прилетів французький Венсан Кассель - зірка "Незворотності" та "12 друзів Оушена", а також чоловік "Малени" Моніки Белуччі

Щоправда, за якусь мить актор, чоловік шикарної Моніки Белуччі, зізнався, що пожартував. Насправді його допінгом є мистецтво капуейри.

- Як ви підтримуєте фізичну форму, Венсане? - Наркотиками!

Але жодна капуейра не врятувала б Касселя від атаки українських... зірок. Увечері столичні VIP-и злетілися на вечірку з нагоди презентації стрічки "Ворог держави №1" за участю Венсана Касселя.


Найпершим на міні-гулянку прийшов тусовщик Олексій Дівєєв-Церковний. Він не забув відразу взяти пакетик із прес-кітом. Напевно пописує для якоїсь жовтої газетки на дозвіллі...

Інна Цимбалюк в образі мухи-цокотухи, а Дівєєв-Церковний пише для жовтої преси?
Послідовниця кліпмейкера Бадоєва режисерка Катя Царик ввечері прийшла на презентацію фільма "Ворог держави №1"

Екс-"ВІА-Гра" Олена Вінницька прийшла із чоловіком Большим та братом чоловіка - одним словом, майже з усією своєю групою.

Олена Вінницька привела з собою двох Больших
А нікітінська "А.Р.М.І.Я." прйишла частинками
Молодий татко Вася Бондарчук вже не вперше світиться у товаристві Маші Фокіної...

Між іншим, у вівторок віпи якось дуже знехотя виходили на червону доріжку, все більше ховалися по закапелках.

Лобода до кінотеатру проскочила
А колись співачка Оксана Вояж (ліворуч) і екс-учасник екс-групи "Іграшки" Ягольник тихенько товклися у кулуарах
Шок 3: Даша Астаф'єва одягнена!

Сам Кассель з режисером презентованої картини та іншими колегами їздив по Києву на лімузині "Hummer". На презентації фільму він був не багатослівний, побажав усім приємного перегляду. А потім почалося...

На цьому "Hummer" Касселя возили по Києву

Схоже, з ним перефотографувалися практично усі, хто був у залі. А зал був забитим під зав'язку. Ледь не сотня осіб - рухатися було абсолютно нереально.

Презентацію "Ворога держави №1" вела шоувумени Кароліна Ашіон. Однак її присутність на сцені видавалася зайвою - перед зіркою Касселя всі наші померкли. Хоча інші віпи начебто з цього приводу й не комплексували - розслабилися й отримували задоволення...

На фоні Венсанчика Ашіон й усі зірки померкли...
Але співачка Ольга Полякова цим не переймалася - вона і так не надто яскраво сяяла

Один великий глянсовий журнал, спонсор презентації, зробив Венсану Касселю подарунок. Благовірному Моніки Белуччі презентували на тілі моделі бодіарт із зображенням його портретів та кадрів з фільму.

Венні був розчулений (не факт, правда, що щиро) і на подяку розписався у дівчини на спині. Бідося, певно, тепер місяць не митиметься...

Венсану "подарували" голу розмальовану жінку

А по закінченню презентації Кассель фотографувався із фанатами своєї творчості та пив справжню українську горілку - двічі. Наостанок він ще зайшов на хвилину в зал перед початком прем'єри і виїхав колобродити далі. Подейкують, поїхав гуляти у "Будда-бар".

Касселя напоїли українською горілкою
Будьмо!

А взагалі, зі сторони це все було схоже на з‘яву Колумба індіанцям...

Венсане, ви мій кумир! Жан теля пасе, марі льон тре!
Телеведуча Наталя Розинська: Касселю, дивись, яка у мене гламурна сумочка! Я вся така гламурна!

До речі, підлога на сцені кінотеатру "Київ" була всипана фальшивими доларами, які найбільш метикуваті фотографи підмели після закінчення презентації. А що, в умовах наступаючої кризи і таке може у господарстві знадобитися.

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів