Від "Фабрики-2" у Могилевської лишилися дівчата, а у переможців - опіки

1 грудня 2008, 17:48

У суботу завершилася епопея з Другою Українською "Фабрикою Зірок". Три місяці "фабрикантів" муштрували викладачі з вокалу, акторської майстерності, танців на чолі з продюсером Могилевською.

Врешті до фіналу дійшло лише шестеро. А десятеро учасників, які вибували упродовж проекту, так і не змогли стати "зірками".

Переможцями української "Фабрики зірок 2" став дует Дантес-Олійник. Саме ці хлопці отримали на двох 500 тисяч гривень. Фабричне "срібло" відхопила Аліса Тарабарова, а третім став найбільший улюбленець глядачів Боря Апрєль.

Друга Українська "Фабрика Зірок" знайшла своїх переможців

Вибирали переможців на заключному "фабричному" концерті. У суботу фабриканти мали показати все, чого вони навчилися. Глядачі у свою чергу мали обрати переможця і заразом власника головного призу - 500 000 гривень.


Першою на сцену вийшла Реґіна. Осідлавши декоративну ракету, ефектна шатенка виконала пісню "Мужчины любят глазами!" про "круглые попы, пышные формы".

На сцені фабрикантка показувала свою розтяжку - відверто закидала ноги, кружляла навколо шеста, а наприкінці пісні роздяглася до спідньої білизни. Все це вона робила зі звабливою посмішкою і лише після виступу жалілася у гримерці, що не змогла показати все, на що здатна. І взагалі - ледь не впала на сцені.

Річ у тім що Реґіні спеціально для виступу зшили сукню, яка, як виявилося, не надто відповідала запланованим піруетам.

Реґіна осідлала ракету

Другими на сцені з'явилися дует Дантес-Олійник. На минулому передфінальному концерті хлопці об'єдналися у дует. Нагадаємо, за результатами голосування, минулої суботи Вадим Олійник мав покинути Фабрику. Проте його друг Вовка Дантес вчинив хитро - запропонував дует, аби врятувати Вадима.

На сцені білявий Олійник та чорнявий Дантес виглядали органічно. І хоча у хлопців різні типажі та голосові можливості, все ж таки пісню їм підібрали підходящу.

Дантес врятував Олійника, і вони всіх зробили

Потім на сцену вийшла Аліса Тарабарова. Протягом усього проекту вона була однією з найсильніших. У цієї конкурсантки доволі потужний голос, підкріплений акторським талантом та привабливою зовнішністю.

У якості фінальної пісні Аліса обрала ліричну композицію. Весь номер руда віртуозно оберталася навколо високого стільця.

Аліса Тарабарова: великій дівчинці - великого стільчика

Майже ніхто не очікував, що Влад Дарвін, явний фаворит Могилевської, дійде до фіналу. Адже хлопець не відрізняється вартісними вокальними даними. Однак композиторський талант та декілька подарованих пісень самій Наташі Могилевській забезпечили йому місце у фіналі.

Для сольного виступу Дарвін написав собі пісню сам. Приспів досить простий і амбіційний: "Я не человек, я - Вселенная!".

Фаворит Могилевської Дарвін і сама Наталка

Завершив виступи фіналістів Боря Апрєль. Цей фабрикант з самого початку привертав увагу. Епатажна зовнішність кидалася у вічі. Не одразу було зрозуміло, чи це справді хлопець, чи таки дівчина.

Протягом проекту Боря весь час підтримував імідж "зіркового воїна". Тому на фіналі також не став вигадувати нічого нового. Апрєль заспівав пісню "Кто я?". Та навіть після виступу так і не стало зрозумілим, хто ж він.

Боря Апрєль все переймався питанням "Кто я?"

Цілком прогнозовано, що на заключному концерті багато часу було приділено творчості продюсера Другої Фабрики - Наташі Могилевській. Вона співала як сама, так і разом з підопічними.

До того ж співачка оголосила про створення нового дівочого колективу "REAL O". До нього увійшли чотири фабрикантки: Реґіна, Тарабарова, Віноградова та Міцукі. Тепер, за словами Наталі, дівчата будуть виконувати всі її пісні, яка сама Могилевська не встигає співати.

REAL
OOO

Звісно, не обійшлося і без запрошених гостей. Заради фіналу до Києва приїхав Борис Моїсеєв та закордонний Араш. Обидва виконали по одній своїй композиції разом з фабрикантами.

Моїсеєв підтримав юні таланти
Співак Араш теж

До речі, під час групового виконання пісні Моїсеєва "Дай мне огня" на сцені горів запланований вогонь. Однак виявилося, що не всі фабриканти знали про його існування. Так, Вадим Олійник та Володимир Дантес під час виступу отримали опіки рук.

Проте хлопці навіть виду не подали, щоб не зірвати виступ. Лише після того, як закінчився номер, дует звернувся до медиків, що чергували за сценою. А наприкінці шоу нарешті були оголошені переможці.

Фото "Delfi", "Сегодня", "Screen Media"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів