Ганна Герман показала нутрощі своєї "сільської хати"

20 грудня 2008, 09:55

Депутатка Партії регіонів Ганна Герман подробиці своїх ранків не приховує. Окрім того, соратниця Януковича запустила журналістів зі свого "сільського обійстя" до самої заміської "хати" і запевнила, що до КДБ не має жодного стосунку.

"Це брудна пропаганда. У 80-х роках, коли я працювала з В'ячеславом Чорноволом, була така газета - "Правда України", де з'явилася стаття "Львівська Мата Харі...". Там писали про мої начебто зв'язки з ЦРУ", - пригадує Ганна Миколаївна, заперечуючи чутки про її співпрацю з КДБ.

"Коли я прийшла у 2004 році до Януковича, то першим ділом з'явилися листівки, що Ганна Герман прив'язана до Януковича так, як і Катерина до Ющенка - через ЦРУ. Ці листівки роздавали навіть у Кабміні. І коли з'явилися звинувачення, що я працюю на КДБ, я подумала: Боже, як це добре, що вже не ЦРУ", - сміється вона в інтерв‘ю "Дусі".

Ганна Герман прийняла гостей у своїй "сільській хаті"


Як запевнила регіоналка, вона "ті фальшивки" бачила і віддала на експертизу, і має документальне підтвердження, що це таки фальшивки.

Згадала депутатка і про ті часи, коли тривалий час працювала у Варшаві. За її словами, тоді все, що вона довідувалася про Україну, довідувалася з "Української правди".

"...Свій робочий ранок з 8-ї до 9-ї я моніторю західну пресу по ключовому слову "Україна", бо займаюся комунікаціями. І коли приходять колеги, о 9-й, маю вже запропонувати своє бачення. Ми спілкуємося, обговорюємо", - розповідає Герман.

Герман зустрічає журналістів у зимовому саду

"Я зізнаюся, мій ранок починається з "Газети виборчої", це моя стара звичка. Потім - "Financial Times", потім - "Rzeczpospolita". Потім я читаю російські видання, потім - "Українську правду", - уточнює вона.

Зазвичай, за словами Ганни Миколаївни, вона встає о 6.30 - каже, це дуже важко дається.

"Але я знаю: якщо я не виїду о 7.15, то я вже нікуди не встигну! 10 хвилин у мене на ванну, я там досипаю (посміхається), 5 хвилин - на те щоби вдягнутися. А ще звечора мені потрібно приготувати щось вдягнути, бо зранку це дуже важко. У машині вже підфарбовую вії. Що я роблю, це заскакую в салон на Липській за 15 хвилин до 8-ої, і мій перукар вирівнює мені волосся", - нарешті розкриває місцезнаходження свого перукаря Герман.

Зимовий сад - невелика кімната з дерева, яку регіоналка любить найбільше, бо ця кімната нагадує її сільську хату і дитинство

До речі, саме там, у перукарні вона вже п'є чай. Каже, дуже любить каву, але їй не можна. І запрошених до столу журналістів Герман саме й пригощала кавою -чаєм, фруктами, тістечками і вином.

Чоловік депутатки, Сергій Герман готує частування на кухні
А тут лежить посуд
Передпокій
Вітальня
Столик з улюбленими предметами
Єдиний, за словами Герман, подарунок від Януковича
З кабінету Сергія Германа
Портрет дружини у кабінеті Германа. Його Сергій всюди бере з собою

Перше причастя сина - фотографія у кабінеті Сергія Германа

Колиска у кабінеті регіоналки
На всякий випадок. А випадки бувають різними...
А так з-за ялинок виглядав будинок пані Ганни, коли наприкінці листопада його сфотографували журналісти "Української правди"
Задній вихід на подвір'я
Мангальчик
Ландшафтний ставок, обкладений камінням та галькою

Фото "Дусі" та "Української правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів