Баляндраси 15.08

Яценюк мостився до чоловіка на очах у дружини Ющенка

23 грудня 2008, 10:08
На вихідних Київ відвідав не хто-небудь, а сам Дід Мороз. Білобородий дідуган прибув до столиці на запрошення екс-спікера парламенту Арсенія Яценюка.

Під час свого візиту казковий старигань встиг потусити на Майдані з мером Черновецьким та прийняти новорічні замовлення у сім‘ї президента Віктора Ющенка, того ж таки Яценюка та інших.

У суботу киян-мрійників своєю присутністю ощасливив лапландський Йолопукі. Причому, як повідомляється, Йолопукі до нас приїхав таки справжній - це підтвердив на прес-конференції посол Фінляндії в Україні.

Арсеній Яценюк привіз у Київ...
...лапландського Йолопукі

Щоправда, прилетів чарівний дід не на оленях, а на літаку, та й по київському Майдану вишивав на трійці білих коней. Йолопукі розповів, що йому 400 років і святкував він 345 різдвяних свят у всіх країнах світу, проте вже давно мріяв завітати до Києва.

Врешті разом із Леонідом Черновецьким Санта запалив головну ялинку столиці. До речі, передова "йолка-палка" цього року сягає 35 метрів і складається з 450 маленьких ялинок.


Черновецький, Санта та мЕдвЕди запалили головну ялинку

Після цієї важливої процедури лапландський гість відвіз подарунки дітям у міські інтернати, а ввечері взяв участь у заході, організованому для дітей знаменитостей у Ляльковому театрі. Там мав відбутися аукціони, кошти від якого будуть спрямовані на потреби дітей із вадами зору.

Серед гостей у ляльковому театрі засвітилися дружина екс-спікера Тереза Яценюк, дружина і троє менших дітей президента Віктора Ющенка, олімпійські чемпіонки Ліля Подкопаєва з сином Вадиком і Стелла Захарова з дочкою Христиною, акторка Ольга Сумська з чоловіком Віталієм Борисюком і молодшою дочкою Анею і телеведуча Інна Цимбалюк.

Подкопаєва з сином Вадимком прийшла у Ляльковий театр побачити Санту

Діти раділи присутності білобородого діда, мацали його за бороду, фотографувалися на згадку і замовляли подарунки. Не відставали й нащадки президента. Щоправда, як відзначається, поводилися Тарас, Софія та Христина дуже скромно.

Софія, Христина і Тарас Ющенки прийшли разом зі своєю президентською мамою Катериною. Праворуч на фото - дружина Арсенія Яценюка Тереза

Діти президента почекали, доки спаде потік бажаючих поспілкуватися з Йолопукі, і лише потім підійшли до дідка. Причому якщо різдвяно-новорічні замовлення дочок Ющенка лишилися таємницею для загалу, найменший Тарас замовлення робив голосно.

Президентські діти, кажуть, поводилися дуже скромно
Що забажали дочки пані Катерини - невідомо

"Мені так хочеться скейтборд", - чистою англійською попросив Санту хлопчик.

А от Тарас замовив борд
Причому новорічне замовлення менший син президента робив англійською

Власне, навіть дорослі вмощувалися поруч із Санта-Клаусом і загадували бажання. Так зробив і організатор свята Арсеній Яценюк. Проте, що побажав "кролик Сєня" соіб під ялинкою, він лишив у секреті.

"Я зі своїми подарунками сам розберуся, а от найкращим подарунком для мене зараз стала та атмосфера, що є присутнім тут. Люди посміхаються - і це кращий подарунок", - сказав екс-спікер.

Арсеній Петрович нічим не гірший за дітей - теж має право на бажання

А ще він додав, що на Новий рік з родиною планує дати візит у відповідь Санті, відвідавши Лапландію. Натомість Різдво Арсеній Петрович зустріне вдома:

"На Різдво вся наша родина збирається разом, діти відносять хрещеним вечерю, ходимо у церкву", - поділився з пресою Яценюк.

Чомусь на дитячому святі серед Сумських саме дитині й невесело
Олександр Богуцький з дочкою

Між іншим, фінський Санта виявився дуже відповідальним. Дідок терпляче вислухав бажання від усіх гостей свята і залишив свій трон лише після останнього загаданого бажання.

Фото на згадку

За матеріалами "Комсомольської правди в Україні", "ТСН" , "Сегодня" та "Газети по-українськи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів