Федір Бондарчук з поламаною рукою рвався до Шуфрича і Ступки

23 грудня 2008, 17:26
У понеділок російський блокбастер-режисер Федір Бондарчук привіз у Київ свій "Залюднений острів".

Прем'єра фільму бюджетом у 36, 5 мільйони доларів відбулася в одному зі столичних кінотеатрів.

Як зазначається, "Залюднений острів" - це перше російське кіно в жанрі "science-fiction action". Над картиною працювало 200 осіб і знімали 222 дні. А весь процес підготовки та екранізації кінострічки тривав 4 роки.

"Божевільна ідея зняти таке кіно прийшла мені. Коли ми завершували монтаж "9 роти" під час сніданків, обідів, вечерь Федір Бондарчук запитував, а що далі. І я розповів про свою давню мрію, екранізувати культовий роман братів Стругацьких", - розповідає продюсер стрічки Олександр Роднянський, пише "ТСН".

"Майже рік ми сиділи над сценарієм. Було написано 28 варіантів. Дякую сценаристам Дяченкам, вони відмінно справилися з роботою", - підкреслює сам Бондарчук.


Федір Бондарчук до Києва: Послизнувся, упав, втратив свідомість, отямився - гіпс

Він, до речі, доїхав до столиці травмованим. Лише минулого тижня Бондарчук оступився на сходах, впав і поламав руку. Йому терміново зробили операцію і порадили побути в клініці. Але вже у понеділок режисер прибув до Києва.

Між іншим, депутатка-телеведуча Ольга Герасим‘юк прийшла подивитися не стільки на Бондарчука, скільки "на Роднянського".

"Я з дитинства люблю фентезі. Сьогодні прийшла на Роднянського, потім на Стругацьких, і вже потім на Бондарчука. Саме в такому порядку", - сказала вона і зізналася, що ходить лише на кращі прем'єри.

Ольга Герасим‘юк (ліворуч) прийшла на Роднянського (праворуч)

Водночас Руслана Лижичко прийшла оцінити роботу сценаристів Марини та Сергія Дяченків.

Руслана прийшла зацінити сценаристів Дяченків

Окрім того, на прем‘єру "Залюдненого острова" завітали: шоколадне сімейство Петра Порошенка, екс-міністр Нестор Шуфрич, регіоналка Ірина Бережна, мама-телеведуча Алла Мазур, телеведучі Анна Безулик та Людмила Добровольська,

Шоколадне сімейство: Петро, Олексій та Марина Порошенки
Бережна тепер гуляє з Шуфричем?
Алла Мазур та Ліля Літковська
Телеведучі-подружки Алла Мазур та Людмила Добровольська, а по центру - депутатка Ірина Геращенко

актор Богдан Ступка, тусовщики Олексій Дівєєв-Церковний та Інна Цимбалюк, співачка Руслана, продюсери Влад Ряшин та Олексій Гончаренко, дизайнерка Лілія Літковська, художній керівник "Молодості" Андрій Халпахчі та інші.

Богдан Ступка та парочка Ложкіних
Продюсери Гончаренко і Ряшин
Халпахчі з "Молодості" (ліворуч) та відвертий телеведучий Анатолій Єрема (праворуч)
"Караокий" Ігор Кондратюк
Дівєєв-Церковний сидів з Інною Цимбалюк у перуці, а на першому плані - дизайнер Ліля Пустовіт

Між іншим, у Росії прем'єра стрічки відбудеться лише 29-го грудня. А українські глядачі зможуть побачити фільм в кінотеатрах вже з 1-го січня.

Окрім того, як зізнався Бондарчук, це лише перша частина: "Сподіваюся, зустрінемось через 3 місяці на прем'єрі другого фільму "Залюднений острів".

Бондарчук пообіцяв повернутися
А потім був "Залюднений острів"
Виконавці головних ролей - Василь Степанов та Петро Федоров

Фото "ТСН" та "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів