Андрій Ющенко поспішив з весіллям, бо наречена вагітна? ФОТО

31 липня 2009, 10:52

Як вже писав ТаблоID, президент Віктор Ющенко "втратив сина" - Андрій остаточно "вилетів з гнізда".

У четвер 30-го липня о 18:00 22-річні Андрій Ющенко та Ліза Єфросиніна обмінялися обручками у звичайному РАГСі, що на вулиці Цитадельній, у Києві. Там, до слова, свого часу реєструвала свої стосунки і сестра нареченого, Віталіна Ющенко.

Так виглядає обличчя щасливого нареченого. Здається, Андрію Ющенку сподобався процес одруження

Церемонія одруження пройшла у вузькому сімейному колі. З боку нареченої були присутні її мама Людмила Павлівна, сестра - телеведуча Маша Єфросиніна з чоловіком Тимуром і дочкою Наною.

З боку нареченого відзначилися подружжя Віктора і Катерини Ющенків з дітьми Тарасом, Христиною і Софією, старша сестра Андрія Віталіна з чоловіком і дітьми, а також мама нареченого і перша дружина Ющенка Світлана Іванівна.


"Церемонія була класична, з усіма атрибутами, як і належить. Парі навіть трохи довелося почекати у холі", - повідомило джерело в оточенні пари, пише "Сегодня".

30-го липня Андрій та Ліза у присутності сімей...
... обмінялися обручками
Кращі друзі дівчат - це діаманти!
Обручка нареченої

"Все було дуже зворушливо. Андрій та Ліза сильно хвилювалися, а обидві мами не стримували сліз", - додало джерело.

Як пише газета, на нареченій у цей день була біла коктейльна сукня від Valentino, а в руках вона тримала невеликий букет з троянд та орхідей.

Андрій вбрався у чорний костюм і білу сорочку, а на петлиці була крихітна бутоньєрка з тих самих квітів, що й у весільному букеті нареченої.

Ну все, попався!
Молодята закохані і щасливі
Єлізавета у день свого весілля вбрала коктейльну сукню від Valentino

Як розповіло джерело, син президента освідчився Єфросиніній ще у березні. Але пара не хотіла привертати увагу преси і тримала це в таємниці. Та попри те, що "одружувати" голубків збиралися у серпні, вони такого шансу не лишили і зробили все у липні.

Між іншим, як пише "Блік", ходять чутки, що Андрій так поспішив з весіллям через вагітність своєї коханої.

Подейкують, що Ліза вагітна - от Андрій і пришвидшив мить одруження
Свідоцтво про шлюб президентського сина

Одруження Андрія та Лізи відзначили сімейною вечерею. А от чи буде у нової сім‘ї медовий місяць, уточнити не вдалося. Раніше, нагадаємо, подейкували, що молоде подружжя махне на південь або й на Сейшели.

Тепер Ліза - "законна невістка" президента

Як раніше писав ТаблоID, Андрій з Лізою знайомі понад 7 років, але зустрічаються трохи більше року. До роману з Єфросиніною Ющенко зустрічався з Ганною Павлович, а Єлізавета - з одеським мільйонером Романом Гуревичем.

Цього року і Ліза, і Андрій отримали дипломи. Єфросиніна закінчила факультет психології Київського університету і зараз працює дитячим психологом у дитячому будинку. А Ющенко випустився з Інституту міжнародних відносин, тепер він займається бізнесом.

Цікаво, чи не одружиться достроково син лідера партії регіонів Віктор Янукович молодший. Нагадаємо, він також планував взяти шлюб у серпні.

Фото Михайла Марківа та Миколи Лазаренка, прес-служба президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів