"НеАнгели" тепер як чоловік і дружина, а не "лохушки"

4 травня 2009, 14:13

Днями гурт "НеАнгели" відзняв нове відео на пісню "Червона Шапочка". Віка і Слава також розповіли не лише про своє бачення кліпу, а й про справжні стосунки між ними самими. І врешті-решт - жіночки поскубли одна одну просто у кадрі.

"У пісні більше співається не про казкову героїню, а про якийсь сексуальний підтекст рольової гри між чоловіком і жінкою. Це дорослий, але красивий кліп. Адже ми сучки, а не лохушки! Ми - не ангели!" - бравувала Віка в інтерв‘ю "Бліку".

За словами ж Слави, у власному інтимному житті "НеАнгели" ще не встигли використати ці образи. Але зауважили, що цікаві ідеї є.

"НеАнгели" зняли нове відео

А найцікавішим у кліпі є бійка рудоволосої та чорнявої бестій. Були присутні всі складові: порвані панчохи, зламані нігті, підбори, розпатлані коси... Власне, не надто гладко складалися стосунки у співачок не лише на сцені, а й у житті.


"Звісно, перший час нам було нелегко терпіти одна одну. Було все: і крики, і брутальності. Раніше ми часто сварилися через те, що Слава курила, як паровоз, а я буквально задихалася від тютюнового диму. Все закінчувалося биттям ваз. Але зараз, слава Богу, Слава закодувалася від паління. І ми до цих скандалів ставимося з іронією", - зізнається Віка.

Дівчата вдяглися у сексі-стайл
І влаштували жіночі розбірки

"І тепер ми як чоловік і дружина! Звісно, конфлікти бувають, часом навіть на рівному місці. Але це життя!" - додала Слава.

Окрім того, руденька Слава розповіла, як її можна було роздратувати, принаймні донедавна.

"Раніше мене дико бісили наклейки з літерою "У" та туфлею на задньому склі. Звичайно, я теж колись була новачком, але не треба ж підрізати на дорозі! Особисто я з даїшниками намагаюся не сваритися", - запевняє Слава.

У кліпі дуету знявся і його продюсер Юрій Нікітін

А відеоновинку "НеАнгелів" можна буде побачити на телеекранах вже у середині травня.

Слава з натяком на серйозні грудні обставини
Слава все свтітить ніжками

Фото прес-служби Mamamusic та "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів