Катеринчук і Скрипка з Ангелом і Демоном були в Неаполі

29 липня 2009, 15:16
"Дні української культури" проходять не лише в Монако, і не лише Діана Дорожкіна цю культуру представляє. Хоча традиційно все саме так і буває.

Цього разу пафосне словосполучення пролунало в Італії, а саме в Неаполі. Дні української культури в Неаполі... Дні української... Доводилося повторювати по кілька разів, щоб переконати самих себе, що все це - чиста правда!

Таня Гончарова (ліворуч) і Тала Калатай (праворуч) з'їздили в Неаполь
Жіночкам української культури в Україні замало, довелося летіти в Італію

Першого дня на сцені, під величезним напнутим шатром, співав Олег Скрипка. Слухав його Микола Катеринчук. Також з наших світських була письменниця Оксана Новицька - у якості співорганізатора дійства та бізнеследі й ініціатор свята Олена Ляхова.

Скрипка співав і дуже сексуально звивався під свої старі пісні. Заробітчани наші танцювали. Але багато хто просто не зміг потрапити на безкоштовний захід - був кінець тижня і більшість з них мусила працювати. Хто ким - домогосподарками, перекладачами, дрібними ділками.

Сексі Скрипка – єдина зірка для Неаполя
Куди там Катеринчуку

Другого дня у розкішному готелі "Ексельсіор" проходило два покази українських дизайнерів - Богуцької і Боровик. І сюди вже заробітчан не пускали.


Поприходили ті, з кого "будуть люди" і вже є. Вони не вдягали майок і джинсів, бо не треба було гасати під Скрипку, а носили на собі коктейльні сукні і костюми.

Українські дизайнери Богуцька і Боровик показали свої творіння в готелі

Всі говорили про політику і про візи. Закусуючи канапе з лососем і маленькими пиріжками, висували ідею заборонити італійцям вільно їздити до нас. Тоді їм стане погано, вони підуть на поступки і дозволять нам вільно їздити до них.

Показ відбувся, всі пороз‘їжджалися хто куди. Мій соратник, ангел Тала - до нічного клубу. Я, руйнуючи власною поведінкою образ демона, - на площу Гарібальді (одне з найбільш кримінальних місць Неаполя) їсти трубочки з заварним кремом - січіліано і недвозначно грати поглядами з італійськими хлопцями.

Тала і Таня гуляли Неаполем
Сиділи з чоловіками на лавочках
Інколи прилягали на чоловіків

Отакі дні української культури. Ніби все просто, не рахуючи витрачених тисяч.

Але, якби мені запропонували особисто зробити щось подібне наступного разу, я б, відверто, розгубилася.

Бо хто, крім Скрипки, відомий нашим українцям, що живуть в Неаполі вже років 10?!.. От і всі зірки. На небі їх точно більше.

А ще насолоджувалися краєвидами
Тваринний Неаполь
Ігровий Неаполь
Сієста в Неаполі
Бомжі в Неаполі
Сміття Неаполя

Демон Тетяна Гончарова, ведуча програми "Ангели і демони"

Фото і стоп-кадри надані телеведучою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів