Ахметов на "Новій хвилі" обіймався та цілувався з чоловіками

30 липня 2009, 16:09

Пісенний конкурс "Нова Хвиля" в Юрмалі вже стартував, і букмекери почали ворушитися. Причому поворушилися непогано - українцям "дали" перше місце. Щоправда, наразі це лише прогнози, та й українці - "Пара Нормальних" - виступають за Росію.

"Пара Нормальних" у Юрмалі на "Новій хвилі"

У день урочистого відкриття "Нової хвилі" у Юрмалі можна було побачити композиторів Ігоря Крутого та Раймонда Паулса, співаків Йосипа Кобзона, Валерія Леонтьєва, Юрія Антонова, Лайму Вайкуле, Льва Лещенка та інших.

Відкрилася "Нова хвиля" теплими обіймами відомих громадян
А мільярдер Ахметов свого друга Крутого ще й поцілував смачно

Дует "Пара Нормальних", який на конкурсі представляє Росію, даремно часу не гаяв. На after-party, яка відбулася по закінченню селебрітіз-концерту, група познайомилася з кількома знаменитостями.

"Досвід показує, що артисти відкривають своє справжнє обличчя саме на цих вечірках", - зауважила солістка дуету Аня Добриднєва.


Тож "Пара Нормальних" активізувалися і побігли ручкатися з зірками. Зокрема, соліст Іван Дорн потримався за Крутого, а в його обійми потрапили Паулс і вітчизняний мільярдер Рінат Ахметов.

Ваня Дорн з "Пара Нормальних" встиг прилаштуватися до Раймонда Паулса
Зараз я до цього лисуватого підкрадуся...
О, Крутой! Ви - мій кумир, я палкий шанувальник вашої творчості!

Причому, як повідомляють піарщики дуету, Ваня й Аня отримали "зоряне благословення" від Ігоря Крутого. А потім композитор сам представив Дорна своєму другові Ахметову. Той, у свою чергу, нібито побажав "Пара Нормальних" перемоги на конкурсі.

Дорн з Ахметовим навіть чимось схожі...

А перший сольний виступ конкурсантів у Юрмалі мав відбудутися у день народження Ігоря Крутого і називався Днем Світового Хіта. Український дует - з легкої руки Філіпа Кіркорова - виступав під номером 14.

"Пара Нормальних" вирішили вразити Юрмалу хітом "Depeche Mode" "Personal Jesus".

На першому сольному виступі "Пара Нормальних" співали хіт "Depeche Mode"

"У всіх артистів у цей день ліричні та повільні пісні, ми ж вирішили піти своїм "Паранормальним шляхом" і заспівати драйвову, перевірену часом пісню, яку люблять і знають мільйони людей сучасності", - пояснив вибір композиції Іван Дорн.

За його словами, це ризикований крок, тому що конкурс і публіка чекали від дуету більш естрадної пісні. Але ж парі так хотілося здивувати і відрізнитися від інших.

До речі, одяг під конкурсні пісні для Вані й Ані - есклюзивний. Тканина для нього купувалася в ГОА, Індії. Це тканина ручної роботи, такої більше у світі не існує

Між іншим, експерти одного з латвійських тоталізаторів, як пише прес-служба "Пара Нормальних", запропонували свій "топ" конкурсантів "Нової Хвилі-2009". І, на думку букмекерів, фаворитами є "Пара Нормальних". Їхні шанси на перемогу оцінені коефіцієнтом 8.62.

За цим дуетом ідуть Джамала (Україна) і Sondoro Sandhy (Індонезія) - їм пророкують місця у п'ятірці лідерів. А найменше шансів виграти, на думку букмекерів, у Ліки (Грузія), Нур‘яна Керменбаєва (Казахстан) та Міли Нітіч (Україна) - коефіцієнт 31.30.

Між іншим, деякі букмекери пророчать дуету Ані й Вані 1-ше місце

За матеріалами компанії "Ад'ютант", продюсерського центру Catapult Music, сайту www.reitingi.lv та "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів