Юра Єнакієвський, Янукович і Ахметов видавали заміж Яну. ФОТО, ВІДЕО

10 вересня 2009, 13:48
09.09.09 - магічна дата. В цей день шикарно святкувати весілля. Так принаймні дехто вирішив в Донецьку.

У місцевому виставочному центрі "Експодонбас" ще за тиждень почали готувати декорації. В результаті величезний фасад виставочного павільйону був прикрашений видом моря та магічними цифрами 09.09.09.

"У вас тут завжди весілля святкують?", - поцікавився журналіст. "Перший раз за всю історію", - похвалився дідок на вході. "А хто одружується?" "О! Це ого-го", - тільки і вимовив чоловік.

Якщо до цього додати, що павільйон прикрашав головний декоратор Кремля Борис Краснов, улюбленець Путіна, то це навіть більше ніж "ого-го".

Головний декоратор Кремля готував приміщення для весілля дочки Партії регіонів
Фантазії Бориса Краснова у кризі

В результаті його творчості совковий інтер'єр перетворився на білосніжний палац з кришталевими люстрами, білими колонами, лебедями з льоду. За лаштунками вишикувалися гримерки з написами: Галкін, Меладзе, Ерос Рамазотті, Тімоті та іншими зірковими іменами.


За лаштунками - галерея зіркових гримерок

Отож не дивно, що одразу поповзли чутки, що це весілля молодшого сина Януковича. Адже хто ще може собі дозволити таке "ого-го"?

Чутки поступово набирали силу. Вранці 9-го всі чули, як один з організаторів кричав на робітників за вузький коридор: "Ви, що тут нагородили, б..., тут же Федорович не пролізе!".

Віктор Янукович на весіллі справді був. Проліз, до речі, без проблем. Але сина він не одружував. І Ахметов на весілля прийшов, щоправда, сина його ніде не було видно, дружину журналіст виявити теж не зміг. Рінат Леонідович традиційно прогулювався в компанії Бориса Колеснікова.

Людмила Янукович (по центру) прийшла на весілля із чоловіком

Отже, зірки естради та української політики були в зборі. Так хто таки одружувався з таким шиком?

Виявляється, виходила заміж доця депутата Партії регіонів Юрія Іванющенка Яночка - за француза Григорі, або, як його ласкаво називали, Гриша.

Видавали заміж дочку регіонала Іванющенка - Яну
Братва Донбасу поріднилася з Монако. За що й випив Янукович

Who is містер Іванющенко? Український виборець навряд чи знайомий з 111-тим номером Партії регіонів. На засіданнях Ради він з'являвся так само часто, як Рінат Леонідович, а на комітет взагалі жодного разу не прийшов.

Проте "Юру Єнакієвського", як називають на історичній батьківщині Іванющенка, добре знає весь Донбас.

В інтернеті можна знайти велику кількість публікацій про єнакіївську братву дев'яностих років, де "Юра Єнакієвський" відігравав значну роль. Він же традиційно згадується в статтях, де йдеться про вбивство Ахата Брагіна.

Івнющенко ніколи не подавав в суд на подібні публікації. Взагалі в Україні він буває дуже рідко, живе в Монако, де його дочка Яна і знайшла собі нареченого.

Треба сказати, весілля доньки Юри Єнакієвського було неймовірно нудне.

Як тільки гості зайшли до зали, їх одразу запросили їсти-пити. Без тостів, без привітань. Навіть молодих не було. Цілу годину тільки цокотіли вилки, та дзвеніли бокали. Проте, коли, нарешті, почалася весільна програма, веселіше не стало.

Загалом, за все весілля насправді весело було лише один раз, коли слово дали "легенді української політики". Здогадатися не важко - Віктору Януковичу.

Віктор Федорович в урочистому тоні, як він завжди виголошує об'єднання Заходу та Сходу, подякував молодим за єднання: "Донбасу з Монако". "Це так прекрасно", - виголосив Янукович.

"Ви знаєте, я нещодавно приїхав з Монте-Карло. Але коли побачив цей зал... Я вам скажу - Донбас круче", - продовжив Віктор Федорович. А в кінці він видав справжній хіт: "Будьте щасливі, як море Монако, як терикони Донбасу".

Людо, от і добре, що наш Вітя не на кралі з Монако женився. Я тобі кажу: Донбас круче!

Максим Галкін, який виконував роль тамади на весіллі, не міг стриматися, щоб не прокоментувати виступ Федоровича: "Це так прекрасно, об'єднати Донбас і Монако, і щоб нікому не було образливо, столицею треба зробити Єнакієве".

Галкін зірвав шквал оплесків. Народ веселився від душі, бо на відміну від Галкіна всі добре собі уявили це заросле бур'янами депресивне місто - батьківщину "Юри Єнакієвського".

Другим після "легенди" було поздоровлення найавторитетнішої людини Донбасу - Ріната Леонідовича. Галкін його представив, як людину, яка побудувала в Донецьку стадіон і мусить тепер збудувати пару опер і один балет.

Привітання Ріната Леонідовича було простим: вітаю, бажаю, любіть, і "головне довіряйте один одному".

А ось екс-губернатор Луганщини Олександр Єфремов продовжив тему Януковича. Він додав, що коли говорити про об'єднання Монако і Донбасу, не треба забувати про Луганщину. "Луганщина це також Донбас. Ми єдині і непереможні, бажаю всім нам перемог", - заявив Єфремов.

Такий розвиток теми сподобався Галкіну, він згадав, що скоро Україна буде вибирати майбутнє, а в залі аж два гідних кандидата: "Янукович такий молодий, а Рінат - ще молодший".

На цьому політична та геополітична частина весілля себе вичерпала. В основному Галкін розважав народ тупими жартами з приводу російсько-українського перекладу, та історіями з життя шоу бізнесу.

Наприклад, як його, Галкіна, якась дівиця, а-ля "поющиє труси", взяла за "філейну частину і зафиркала". А Рената Літвінова потім з‘ясовувала подробиці: "Боже, а ви хоч напружили?"...

Публіку такі жарти не дуже тішили.

Зрештою Галкін зрозумів, що похабні історії чомусь не проходять і переключився на пародії. Зокрема, отримала від нього Таїсія Повалій. ЇЇ пісню "Одолжила, одолжила" він присвятив українській економічній кризі. Мовляв, "одолжила" Тая у Баскова, Кіркорова, Кобзона. "Потому что кризис в Украине... И всем, кому должна, прощаю", - заливався голосом Повалій Галкін.

В перервах між кривлянням Галкіна народ розважав романтичний Меладзе, Ерос Рамазотті співав більше години. Але попри таку зіркову програму, величезні кошти, ввалені в декорації та на гонорари, весілля було нудним до неможливості.

Танцювали самі дівчата. З чоловіків в танцях брав участь лише наречений. Наречена була скромниця, як гості не вимагали "гірко", вона дозволяла собі лише легкі поцілуночки.

На весіллі не було ані українських весільних звичаїв, ані донецького колориту, ані веселих конкурсів. Ніхто не крав у нареченої черевичок, не пили "штрафну", не танцювали сім-сорок, ніхто навіть не затягнув "Мурку" чи "Канагона".

Колишня донецька братва так рветься бути схожою на європейську еліту чи хоча б на московських товстосумів, що вже не дозволяє собі розслабитися, згадати, що вони в своєму Донбасі, і добре по-донецькому гульнути.

ВІДЕО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Відео "Вікна", "СТБ"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів