Горбаль бачив, як Цимбалюк та Карамазов хрестили дитину
22 вересня 2009, 14:39
Минулої неділі міс Інна Цимбалюк та музикант Олег Карамазов стали кумами виконавчого продюсера Єгора Бенкендорфа. Останній похрестив свою маленьку дочку Софію.
Церемонія хрестин відбулася у Києво-Печерській лаврі, у храмі Пресвятої Богородиці.
Зазначимо, дочка Бенкендорфа народилася в ніч на 1-ше вересня. Хрестили дівчинку Софією, як від початку і планували.
Цимбалюк (ліворуч) та Карамазов (праворуч) стали кумами Бенкендорфа
Єгор та Юлія Бенкендорфи похрестили свою доньку Софію
А хрещених батьків у дитини було четверо: модель і телеведуча Інна Цимбалюк, соліст "Братів Карамазових" Олег Карамазов, телевізійниця Таня Чистякова та телевізійний продюсер Олексій Семенов. Всі вони - близькі друзі Бенкендорфів.
Інна мала нагоду потренуватися колисати дитину
Цимбалюк однозначно сподобалося
"Олег Карамазов буде нести відмінне виховання. Це людина дуже релігійна і віруюча. Таня Чистякова, з якою ми працюємо на "Інтері", була присутня зі мною навіть на пологах", - пояснює сам Єгор, чому обрав собі таких кумів.
Реклама:
До слова, як зізнався Бенкендорф, зазвичай він навіть кров з пальця боїться брати. Тому пологи жінки стали для нього випробуванням. Але ж - рідна дружина, рідна дитина, то й страшно не було.
Та й Олег Карамазов виглядав задоволеним
Куми Бенкендорфа
Між іншим, серед гостей на хрестинах був помічений регіонал Василь Горбаль.
А загалом, церемонія пройшла урочисто і відповідно до встановленого порядку.