Зеленський відростив вуса, а Кошовий - чуб

24 вересня 2009, 11:28

У середу у київських лісах козаки били тарілку. Саме так ознаменувався старт зйомок новорічного мюзиклу "Кохання з бульбашками".

Ідея новорічної програми на цей раз належить креативщикам зі "Студії Кварталу-95". Власне, саме ці веселуни і з‘являться у головних ролях у мюзиклі телеканалу "Інтер".

"Студія Квартал-95" закрутили "Кохання з бульбашками"
Почали з биття тарілки

У розважальному фільмі використані образи й сюжетні лінії з української фольклорної творчості. А всі історичні події стрічки, як зазначається у прес-релізі, засновані на знаннях, отриманих у середній школі.

Головні героями мюзиклу стануть троє запорізьких козаків. Як можна зауважити, прототипами трійці друзів стали герої серії кумедних мультиків "Як козаки...".


Вова Зеленський, Женя Кошовий та Юзик стали козаками
Прототипами трійці стали герої мультиків "Як козаки..."

Сюжет фільму побудований на козацькій подорожі. Щоб влаштувати особисте життя одного з козаків друзі прямують до Москви по легендарну "горілку з бульбашками". Саме цей міфічний напій вони мають привезти батькові дівчини до Нового року.

А у дорозі на козаків чекає безліч пригод. Тут тобі і гламурний отаман розбійників, і мужні ковалі, і прикордонники а ля сучасна митниця. Мало того, за ними женеться трійця конкурентів-невдах.

Такий собі Попандопало Зеленський
Кошевий нарешті став волохатішим

Не менш цікаві персонажі чекають на козаків і у столиці. Емансипована імператриця з мамою німкенею, її фаворит, гусар, граф Орлов.

Та зрештою, зусилля козаків - не даремні. Друзі повертаються у село з обіцяною "горілкою з бульбашками". А фінальною сценою стає зустріч Нового року в козацькому селі, куди запрошені всі герої фільму.

Квартальці "Юзик" Юрій Корявченков, Євген Кошовий і Володя Зеленський зіграють трьох друзів-козаків. Відомий актор Олексій Маклаков з'явиться у ролі Старости, а Олександр Олешко зіграє Вениціана.

Що?! Кажеш, мені не личить нова зачіска?!!

Вічна подруга "прекрасної няні Віки" акторка Олеся Желєзняк стане Катериною, Антона Макарського зроблять графом Орловим, а Ольга Волкова зіграє маму Катерини.

У ролі Суворова усі побачать Володимира Горянського, а в ролі дівчини Поліни - співачку Анастасію Приходько. Актор Федір Добронравов стане Дідом у мундирі, красуні з "ВІА Гри" цього разу стануть фрейлінами Катерини.

На знімальному майданчику були не лише коні й вози

Сергію Звєрєву доручать роль Перукаря, а Філіп Кіркоров стане Милославським. З дуету "Чай вдвоем" зроблять ковалів, а з Тіматі - прикордонника. І навіть переможниця "Нової хвилі 2009" Джамала з'явиться у цьому новорічному мюзиклі.

Зауважимо, що режисером-постановником новорічної казки став Ігор Іванов, відомий за кліпами для "Город 312", "Гости из будущего", Серьога, Б‘янка, "Чай вдвоём", "Алібі", Олена Вінницька, "ВІА Гра", "Грін Грей", Ассія Ахат та інших.

Дизайнер Віктор Анісімов (праворуч) став художником по костюмах у мюзиклу
Голова "Інтеру" Сергій Созановський (по центру) пильно стежив за знімальним процесом з бульбашками

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів