"Дика Орхідея" представляє новий формат магазинів "Дефіле"

Вівторок, 29 вересня 2009, 10:00
25-го вересня у Києві був відкритий перший в Україні магазин "Дефіле". Цей бутік спідньої білизни відтепер можна знайти на просторах торгового центру "Материк", що на Осокорках.

Вишукана білизна з "Дикої Орхідеї" вже давно стала бажаною для кожної жінки. Саме "Дика Орхідея" познайомила покупниць з білизною таких знаменитих марок, як Dior, Dolce&Gabbana, Roberto Cavalli та інші.

Зустріч гостей 
Гендиректор "Дика Орхідея" Україна Гаврик (ліворуч) та керівник мережі магазинів Степанчук (праворуч)

У 2000-му році "Дика Орхідея" відкрила магазини "Бюстьє". Там було представлено модну білизну в більш доступному ціновому сегменті: Diesel, Esprit, Guess та інші молодіжні марки.

У 2005-му році, вже маючи досвід роботи з іноземними виробниками, компанія почала виробництво білизни "Вендетта". Вже у 2007-му "Вендетта" стала лідером продажу.

 

Степанчук Тетяна та Мамчур Ірина - регіональні директори роздрібної мережі 
Співробітники магазина "Дефіле" 

Вже у 2008-му році "Дика Орхідея" відкрила магазини "Дефіле" у Росії. І, нарешті, 25-го вересня цього року був відкритий перший магазин "Дефіле" в Україні.

Бутики "Дефіле" - подарунок для всіх жінок, який надає їм можливість купувати красиву, модну та якісну білизну за низькими цінами.

Гості заходу на показі моделей "Дефіле" 
 Гості

Варто відзначити, що у цих магазинах представлена винятково білизна марки "Дефіле". Вона зроблена на власних фабриках "Дика Орхідея" в Україні та Росії.

Підкреслимо, ця білизна призначена для сучасної жінки, яка цінує красу і комфорт, веде активний спосіб життя і дбайливо ставиться до грошей.

Дефіле - це цікаво  
 Спілкування з гостями
Інтерв'ю ТБ 

До слова, відсутність посередників, економія на імпортному миті та ретельне планування виробництва дозволило одержати гарні роздрібні ціни на продукцію.

Варто зауважити, що "Дефіле" коштує дешевше за аналогічну білизну імпортного виробництва. Водночас завдяки твердому постійному контролю якість білизни відповідає найвищим стандартам.

Колекція "Ванільне небо" 
 Колекція "Доміно"
Колекція "Касабланка" 
Колекція "Стильна штучка" 
 Спекотно не лише моделям

До слова, у виробництві "Дефіле" використовуються найсучасніші технології. А комплект білизни можна придбати за ціною всього лише від 120 гривень.

Хочеться ще раз відзначити, що білизна "Дефіле" - це різноманіття стилю, функціональності і матеріалів. Це й білизна на кожен день, і сезонні колекції, бавовна, мікрофібра, модал і бамбук, мереживо і малюнок на тканині, сітка й вишивка.

 Колекція "Богиня"
 "Касабланка"
Колекція "Білі ночі" 
 Колекції купальників

Між іншим, білизна "Дефіле" представлена у широкій сітці розмірів. Тут ви знайдете бюстгальтери з чашечками від А до F, трусики, майки і сорочки від 42 до 56 розміру.

 Дефіле - це широкий модельний ряд та великий діапазон розмірів

Тож магазини "Дефіле" дуже швидко завоював популярність серед російських покупниць.

І ми віримо в таку ж популярність і серед українських жінок.


Останні матеріали
Більше матеріалів