Дружина Симоненка: "Ми мріємо про другу дитину"

1 жовтня 2009, 16:45

Новоспечена дружина лідера КПУ Петра Симоненка розповіла про плани на дітей та мрії про дім у передмісті.

Як розповіла "Новій" кохана журналістка головного комуніста, вона прізвище чоловіка не взяла:

"Ні, залишилася Оксаною Ващенко! У нас була розмова з цього приводу і не один раз. Петро Миколайович хотів, щоб я взяла його прізвище. Але мені не 20 років, коли людина починає своє становлення. Я вже сформувалася як особистість, як журналіст".

"Тому є Петро Симоненко, а є Оксана Ващенко, а не Оксана Симоненко. Всі й так знають, що ми чоловік та дружина. Діти - це інша справа. Дочка носить прізвище тата", - додала Ващенко.


І заразом улюблена білявка Петра Миколайовича розкрила один маленький сімейний секрет:

"Не буду приховувати: ми мріємо про другу дитину. Коли Маші виповниться рік, будемо думати про це серйозно. Я б не хотіла, щоб дочка росла єдиною дитиною в сім‘ї. Петро Миколайович хоче, щоб у Маші була сестричка".

Водночас няньки, за словами Ващенко, у них немає. Але, як зізнається Оксана, вони з Симоненком до цього, напевно, прийдуть: "Я працюю вже 4 місяці, раз на тиждень виходжу в радіоефір. Займаюся своїм інтернет-агентством, а це теж час".

Щоправда, принагідно і чоловік, і все сімейство Ващенко їй з дитиною допомагають.

"Коли треба виїхати з дому, домовляюся зі своїми батьками. Приїжджають мама або батько. Чому ви так дивуєтеся: тато мій може все! І супчик онучці приготувати, проблем не виникає", - запевняє молода мамуся.

"І чоловік може і погодувати дочку, і поняньчити. Якщо мені, приміром, у вихідні потрібно відлучитися, то домовляюся з Петром Миколайовичем, він залишається з Машею. А чого мені боятися?! Це ж її рідний батько, як він може не справитися?" - риторично питає вона.

От тільки стосунки із вже існуючими дітьми Петра Симоненка у Оксани Ващенко, здається, поки що не найкращі...

"Скажу так: коли бачимося - вітаємося. Я думаю, що має пройти час, щоб вони зрозуміли: якщо їхній тато хоче бути щасливим, то вони мають це прийняти", - висловлюється журналістка стосовно взаємин із синами комуніста.

"У стосунках із Світланою Володимирівною... Не знаю, як буде далі розвиватися ситуація, але сподіваюся, що згодом все вляжеться і кожен з нас знайде своє місце у житті", - також додає Ващенко.

Скандали ж, за словами Оксани, насамперед, неприємні спільним синам Симоненків.

"Ви знаєте, він дуже переживає, усе життя мого чоловіка присвячене дітям. Він завжди казав і каже: "Мені треба поставити на ноги дітей". Із синами Петро Миколайович спілкується, їздить до них, вітає їх зі святами", - описує жінка турботливість свого нового чоловіка.

А ще Ващенко зізналася: "Будиночок у лісі і спогади "як це було" - не для нас... Хоча про житло у передмісті мрію, адже моє дитинство пройшло у приватному секторі. Якщо у нас буде велика сім‘я, то, можливо, зважимося на розширення. Зараз ми живемо у моїй квартирі".

Ще кілька деталей розповіла пишнотіла білявка і про саме весілля, яке відбулося у суботу 26-го вересня.

"Петро Миколайович тільки в п'ятницю приїхав з відрядження, де був весь тиждень, я займалася сама організацією торжества. Це мій йому подарунок! Дуже хотілося викликати у нього в душі максимум позитивних емоцій і уникнути пафосу", - пояснює жіночка.

Також, за словами Оксани, на церемонії "дуже багато знімків було зроблено фотографом, якому ми довіряємо".

"Ми разом вибрали обручки з білого золота. Теж, вважай, подарунок одне одному. Від наших гостей презентів було багато - вази, столові набори, постільна білизна, подушки навіть є..," - перераховує друга дружина Симоненка свої нещодавні надбання.

Одним словом, як каже Ващенко, "все пройшло добре, а буде ще краще! Тільки б не затьмарювали життя неіснуючими обвинуваченнями".

"Це весілля було для нас, а не для загального огляду!.. Але те, що я побачила на наступний ранок у газетах, дуже засмутило. Фотографи без дозволу зняли нашу крихітну дочку!" - поскаржилася між ділом Оксана.

Тим не менш, жінка відзначила: "Кажуть, що торжество вдалося, у першу чергу з погляду атмосфери затишку, що панував. Їм сподобалося, все пройшло камерно, у вузькому колі".

Між іншим, на весіллі була присутня сестра Петра Миколайовича. За словами Ващенко, вона її бачила вперше: "Дуже приємна жінка, молодша за мого чоловіка на рік-півтора. Приїхала на свято з Донецька, де живе з батьком Петра Миколайовича. Він чоловік уже в літах, вона доглядає за ним".

А що стосується заяв щодо незаконності свого шлюбу з Симоненком Ващенко від них відхрещується так:

"Можу сказати точно: у розлученні Петра Миколайовича поставлена крапка. Печатка в обох чоловіка та дружини - це не обов'язкова процедура. Я теж свого часу розлучалася, але штамп про розірвання шлюбу не стояв у моєму паспорті три роки".

Фото "GolosUA.com"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів